Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 17d. 12:04

Kviečiame studijuoti jungtinėje tarptautinėje magistro studijų programoje „Lyginamoji socialinė politika ir gerovė“ (Comparative social policy and welfare)

15min archyvo nuotr. /

Kviečiame studijuoti tarptautinių ekspertų akredituotoje jungtinėje tarptautinėje magistro studijų programoje „Lyginamoji socialinė politika ir gerovė“ (Comparative social policy and welfare) Programą nuo 2008 metų vykdo Mykolo Romerio universitetas kartu su Linco Johano Keplerio (Austrija) ir Tamperės (Suomija) universitetais.

Programos paskirtis :

rengti kvalifikuotus sociologus, socialinės gerovės bei politikos ekspertus (analitikus ir tyrėjus) nacionalinėms, Europos ar tarptautinėms  institucijoms / organizacijoms.  Absolventai gebės rengti,  įgyvendinti ir vertinti socialines programas bei projektus, parengti ir atlikti įvairius sociologinius tyrimus.

Studijos vyksta anglų kalba, taikomi inovatyvūs mokymo metodai: intensyvūs 2 savaičių paskaitų kursai (vyksta kiekvieną semestrą viename iš trijų partnerių-universitetų paeiliui) ir nuotolinis mokymas Moodle aplinkoje; praktika atliekama nacionalinėse ir tarptautinėse, ES institucijose.

Baigus programą suteikiamas jungtinis  trijų universitetų baigimo diplomas.

Baigę programą padidinsite savo galimybes:

Sėkmingai įsidarbinti Europos Sąjungos, Lietuvos ir kitų šalių institucijose bei tarptautinėse organizacijose, tęsti studijas doktorantūroje, siekti akademinės karjeros šalies ir užsienio universitetuose.

Platesnė informacija apie programą - interneto svetainėje: http://www.cosopo.mruni.eu

Projektas „Jungtinės magistratūros studijų programos „Lyginamoji socialinė politika ir gerovė“ įgyvendinimas“ (Nr. VP1-2.2-ŠMM-07-K-02-082) yra finansuojamas pagal 2007-2013 Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos antrąjį prioritetą „Mokymasis visą gyvenimą“ priemonė VP1-2.2-ŠMM-07-K “Studijų kokybės gerinimas, tarptautiškumo didinimas“.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką