Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 30d. 14:03

„Lidl“ parduotuvėse – gerokai mažesnės populiarių kiaušinių kainos

„Lidl“ nusimetė paslapties skraistę – pakvietė pasivaikščioti po būsimąją parduotuvę
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Lidl“ parduotuvė

Reaguodamas į pozityvias pasiūlos ir kainų tendencijas tarptautinėje rinkoje, prekybos tinklas „Lidl“ nuo šio pirmadienio žymiai sumažino populiariausių vištų kiaušinių kainas.

„Lidl“ tikslas šiemet – operatyviai atsiliepti į pasaulinius žaliavų kainų pokyčius, ypač – mažėjimą. Būdama tarptautinio prekybos tinklo dalis, kuri įsigyja maisto produktų dideliais kiekiais, „Lidl Lietuva“ gali reaguoti itin greitai ir atitinkamai koreguoti pardavimo kainas.

Atsigaunanti populiariausių kiaušinių pasiūla ir efektyvios derybos su tiekėjais leidžia užtikrinti žemas kainas ilgam, todėl pirkėjai „Lidl“ parduotuvėse nuo šiol galės džiaugtis itin geromis populiariausių kiaušinių kainomis. M dydžio 10 vienetų baltų kiaušinių pakuotė atpigo nuo 1,09 iki 0,89 euro, M dydžio 10 vienetų rudų kiaušinių pakuotė atpigo nuo 1,15 iki 0,99 euro, o L dydžio 10 vienetų rudų kiaušinių pakuotė atpigo nuo 1,25 iki 1,09 euro.

Tai – ne akcija, o ilgalaikis nuolatinio asortimento kainų sumažinimas ir dar vienas prekybos tinklo žingsnis, įgyvendinant „Lidl“ kainų strategiją, kurios esmė – siūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Iš viso „Lidl“ asortimente – apie 1 600 prekių, kurios aprėpia visas kasdienio vartojimo prekių grupes: mėsos gaminių ir šviežios mėsos, pieno produktų, šaldytų gaminių, šviežių vaisių ir daržovių, duonos ir pyrago kepinių, kosmetikos ir buities prekių. Apie pusę prekių asortimento tiekia Vokietijos gamintojai, ketvirtadalį – Lietuvos gamintojai, o likusią dalį sudaro įvairių užsienio šalių, pavyzdžiui, Prancūzijos, Italijos, Lenkijos, Ispanijos, gamintojų produkcija.

Prekes nuolat paįvairina specialios maisto produktų ir ne maisto prekių akcijos bei riboto kiekio pasiūlymai.

Šiuo metu „Lidl“ Lietuvoje valdo 37 parduotuves, įsikūrusias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje bei Plungėje, ir planuoja aktyviai tęsti plėtrą.

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką