TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Lidl“ visus darbuotojus apdraudė papildomu privačiu sveikatos draudimu

Nuo sausio 1 dienos visi „Lidl“ prekybos tinklo darbuotojai iškart po bandomojo laikotarpio apdraudžiami privačiu sveikatos draudimu. Šią papildomą naudą „Lidl“ darbuotojams teikia didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“.
„Lidl“ visus darbuotojus apdraudė papildomu privačiu sveikatos draudimu
„Lidl“ visus darbuotojus apdraudė papildomu privačiu sveikatos draudimu / Partnerio nuotr.

„Savo darbuotojų sveikata ir produktyvumu rūpinamės nuolat, kad visi būtume aktyvūs ir energingi. Kasmet kviečiame darbuotojus nemokamai skiepytis nuo gripo, pasirūpiname arbata ir vaisiais, suteikiame galimybes sportuoti, taikome įvairias kitas priemones. Mūsų įsitikinimu, sveikatos draudimas visiems be išimties kompanijos darbuotojams taps nauju stipriu postūmiu, kuris skatins darbuotojus dar labiau rūpintis savo sveikata ir produktyvumu“, – sako „Lidl Lietuva“ personalo vadovė Sandra Savickienė.

Sveikatos draudimas – tai darbuotojų draudimas įmonės lėšomis, kuris suteikia galimybę apdraustiems darbuotojams naudotis privačių sveikatos priežiūros įstaigų paslaugomis: gydytis pasirinktose klinikose, lankytis pas gydytojus specialistus, atlikti įvairius tyrimus, pirkti vaistus, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.

Partnerio nuotr./„Lidl“ visus darbuotojus apdraudė papildomu privačiu sveikatos draudimu
Partnerio nuotr./„Lidl“ visus darbuotojus apdraudė papildomu privačiu sveikatos draudimu

„Šiuo metu rinkoje jaučiama itin stipri konkurencija dėl darbuotojų ir ji tik stiprėja. Sveikatos draudimas, tą rodo ir mūsų atliktos visuomenės nuomonės apklausos, yra vienas iš svarbiausių būdų motyvuoti ir skatinti darbuotojus. Iki šiol šis draudimas buvo įprasta motyvavimo priemonė didelėse įmonėse ir ten, kur vyrauja aukšta konkurencija dėl tam tikros srities specialistų, pavyzdžiui, informacinių technologijų srityje. Tačiau pastaruoju metu rinkoje matome tendenciją, kad sveikatos draudimą įsigyja anksčiau juo nesinaudojusios įmonės, ir jos perka šį draudimą visiems savo darbuotojams. Darbdaviams šis draudimas leidžia sutrumpinti darbuotojo nedarbingumą jam gaunant kvalifikuotą pagalbą, pasirūpinti, kad pas juos dirbantys žmonės būtų sveikesni ir darbingesni, o dirbantiesiems šis draudimas leidžia naudotis įvairiomis sveikatos paslaugomis ir operatyviai gauti gydymą ar konsultacijas“, – sako „Lietuvos draudimo“ Verslo klientų departamento direktorius Simonas Lisauskas.

„Lietuvos draudimas“ prognozuoja, kad artimiausioje ateityje šalies bendrovės vis dažniau ieškos, kaip išlaikyti profesionalius darbuotojus ar pritraukti naujų, todėl sveikatos draudimas taps neatsiejama darbuotojo atlygio dalimi.

Sveikatos draudimo sandoris tarp „Lidl“ ir „Lietuvos draudimo“ pasirašytas tarpininkaujant didžiausiai draudimo brokerių bendrovei „Aon Baltic“. Ši brokerių bendrovė yra vienintelė Lietuvoje, turinti atskirą skyrių, kuris specializuojasi darbuotojų motyvavimo programų kūrime.

„Lietuvos draudimo“ siūlomas sveikatos draudimas apdraustiesiems suteikia galimybę rinktis iš 10 sveikatos paslaugų grupių įskaitant neribotą ambulatorinę pagalbą susirgus. „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimo pakete teikiama neribota ambulatorinė pagalba šiuo metu yra išskirtinumas rinkoje. Apdraustieji „Lietuvos draudimo“ darbuotojų sveikatos draudimu gali iš karto kreiptis į reikiamus gydytojus specialistus, vos tik pajunta ligos simptomus. Tai padeda taupyti laiką ir greičiau gauti kvalifikuotą pagalbą, nes nebereikia siuntimo iš šeimos gydytojo.

Partnerio nuotr./„Lidl“ visus darbuotojus apdraudė papildomu privačiu sveikatos draudimu
Partnerio nuotr./„Lidl“ visus darbuotojus apdraudė papildomu privačiu sveikatos draudimu

„Lietuvos draudimo“ užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa parodė, kad būtent sveikatos draudimas yra pirmo pasirinkimo papildoma nauda, kurios darbuotojai tikisi iš darbdavio: net 56 proc. dirbančių respondentų šalia atlyginimo labiausiai norėtų šio draudimo. Antra pagal aktualumą darbuotojams motyvavimo priemone įvardyta reguliari darbdavio mokama įmoka į pensijų fondą (47 proc. dirbančių respondentų), trečioje vietoje – įmonės suteikiamas automobilis (38 proc. dirbančių respondentų).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius