Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviškam kvapui – išskirtinis dėmesys tarptautinėse parodose

„Acappella“ lietuviško parfumuoto vandens rinkinys
Partnerio nuotr. / „Acappella“ lietuviško parfumuoto vandens rinkinys
Šaltinis: Reklama
Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo
0
A A

Jei gimei ar gyvenai Lietuvoje, yra dalykų, kurių iš atminties nebeištrinsi. Ir paprastai – tai ne politikai, ne parduotuvės ir net ne gatvės. Tai kvapai. Originalų „Acappella“ lietuviško parfumuoto vandens rinkinį jau galima įsigyti „Lietuvos pašto“ skyriuose bei kituose prekybos taškuose.

Tikri patriotai gali ginčytis iki užkimimo: koks kvapas labiausiai primena mūsų šalį. Ir čia nėra teisių ar klystančių. Nes kvapas – labai jautrus ir asmeniškas dalykas. Bet užmerkę akis, dauguma pamatys sodria žaluma alsuojančius laukus ir miškus. Atminties takai nuves į beprotišku optimizmu alsuojančius pienių laukus, leis dar kartą pasimėgauti saldžiai gaiviu miško žemuogių aromatu. Jaukumo, ramybės ir išminties ištisos lietuvių kartos sėmėsi iš gydančio gintaro aromato.

Tokia yra UAB „Aromika“ atstovaujamo Lietuvos kvapo interpretacija, telpanti į Ąžuolo, Pienės, Birželio ir Gintaro aromatų rinkinį. Unikalaus dizaino pakuotė ir originalus jos turinys dar šiais metais buvo pasirinktas atstovauti Lietuvą tarptautinėje turizmo parodoje Berlyne. Daugiau nei 70-ties pasaulio šalių ir „Discovery“, „Travel Channel“ bei kitų pasaulinio garso kanalų atstovai turėjo galimybę užuosti, kuo kvepia mūsų šalis ir „padžiazuoti“ kurdami unikalias kvapų kompozicijas.

Partnerio nuotr./„Acappella“ lietuviško parfumuoto vandens rinkinys
Partnerio nuotr./„Acappella“ lietuviško parfumuoto vandens rinkinys

Dovanų – aromatas iš Lietuvos

„Acappella“ lietuviško parfumuoto vandens rinkinys sukurtas ne parodoms, o kiekvienam iš mūsų mėgautis. Kvapai, kaip niekas kitas, labiausiai žadina prisiminimus ir emocijas. Tai subtilus juslių pasaulis, kuris gali mus įkvėpti naujiems iššūkiams, paguosti pavargus ar net perduoti labai asmeniškus ir išskirtinius linkėjimus toli išvykusiems artimiesiems.

Skirtingai nei įprastose kvepalų pakuotėse, čia rasite ne užbaigtą vieną kvapą, o 4-ių aromatų rinkinį. Tai suteikia laisvę kurti tokias kompozicijas, kokias pats užsigeidi: galima maišyti kvapus tarpusavyje ar mėgautis kiekvienu iš jų atskirai. Eksperimentuodami galite išgauti net 15-ka skirtingų kvapų, kurie suteikia vis kitokį emocinį niuansą. Mes kasdien kitokie, tad ir kvapai leidžia atskleisti mūsų įvairiapusiškumą ir nuotaikų kaitas, džiaugtis besimainančiu gyvenimo ritmu, pasisemti tokių emocijų, kurias norėtume išgyventi.

Akį traukiančios išvaizdos „Acappella“ lietuviškų kvapų rinkinį jau galima įsigyti ne tik internetinėse parduotuvėse, prekybos centruose, bet ir „Lietuvos pašto“ skyriuose. Tad pakuotes jau gali apžiūrėti bei įsigyti net ir gyvenantys atokiausiuose šalies regionuose. O ir išsiųsti tiems, kurių pasiilgote, tapo dar paprasčiau.

Partnerio nuotr./„Acappella“ lietuviško parfumuoto vandens rinkinys
Partnerio nuotr./„Acappella“ lietuviško parfumuoto vandens rinkinys

Paslaptingas kvapų pasaulis

Kiekvienas aromatas, kiekviena kvapo nata turi unikalią savybę perkelti mus į tolimus kraštus, leidžia ir vėl išgyventi atmintin įstrigusias akimirkas, tarsi viskas vyktų dabar. Uoslė, nors ir pamiršta, bene mažiausiai vertinama juslė – vienintelė sugeba taip greitai ir efektyviai sužadinti pamirštas emocijas. Tad vos vienas purkštelėjimas „Ąžuolo“ aromato iš lietuviškų kvapų „Acappella“ rinkinio – ir mintyse jūs jau ilsitės šimtmečius menančio medžio paunksnėje. Karstelėjusiai saldus „Pienės“ aromatas nukels atgal į horizontą siekiančias geltonas vaikystės pievas, sklidinas džiugesiu pulsuojančios energijos. Gaiviai saldus „Birželis“ primins ant liežuvio galiuko tirpstančias miško žemuoges, atveriančias visiškai kitą malonumų pasaulį. O prireikus paguodos, nedvejodami rinkitės „Gintaro“ aromatą. Jis apgaubs tarsi šiltas, artimas ir jaukus močiutės glėbys. Šie aromatai puikūs kiekvienas atskirai, tačiau juos maišant galima išgauti netikėtų kvapų. Jie atsilieps dar kitokiais, pamirštais ir naujais įspūdžiais.

Daugiau nei 10-metį kvapų pasaulyje panirę UAB „Aromika“ kūrėjai jau pasiūlė ne vieną praktišką ir įdomų kvepiantį produktą. Nuo universalaus naudojimo, rankinėje telpančių sausų kvapų iki įmonių patalpas gaivinančių sprendimų, nuo vardinių garsių žmonių kvepalų iki „Acappella“ teminių kvepalų linijų, su kuriomis kiekvienas iš mūsų gali susikurti savo stilių. Prancūziškos kilmės kvapai sėkmingai gaminami, maišomi ir brandinami Lietuvoje.

Daugiau informacijos rasite Rain.land/acappella.html ir „Aromika“ profilyje socialiniame tinkle „Facebook“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Kvepalai Kvapas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką