TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos edukologijos universiteto rektoriaus akademiko Algirdo Gaižučio sveikinimas Mokytojų dienos proga

Algirdas Gaižutis
Algirdas Gaižutis
Šaltinis: Reklama
Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo
1
A A

Ši diena – Tarptautinė mokytojų diena – šventė ne tik pedagogų bendruomenei, bet ir kiekvienam save gerbiančiam žmogui. Šventė, kai kiekvienas iš mūsų turime malonią progą pagerbti tuos, dėl kurių gebame ne tik skaityti, rašyti, skaičiuoti, bet ir eiti tikruoju, ne vingiuotu ar suktu Gyvenimo Keliu.

Klysta galvojantys, kad mokytojai moko tik atskirų dalykų. Visi jie lyg sodininkai tokie artimi gamtai. Tai jie su didele atida, kruopščiai ir akylai skiepija kiekvienam vaikui, paaugliui, jaunuoliui tikrąją meilę žmonėms, Tėvynės džiaugsmui ir jos ilgesiui, kiekvienai jos žemės pėdai, dvasingos Kultūros gelmei. Jie moko paprastų ir neblėstančių tiesų: padorumo, gerumo, atlaidumo, dėkingumo, geradarystės, aukojimosi kitų labui. Ir tik išmokę šias pamokas tampame Lietuvos piliečiais, Lietuvos, kurioje gera gyventi, kurioje mažas ir didelis jaučiasi saugiai ir pakylėtai.

Mokytojų dieną linkiu prasmingų atradimų, sėkmės kuriant mūsų vaikams ir anūkams šiltą ir jaukią sėkmingo mokymosi erdvę ir jų antruosius gimtus, išaugtinius namus!

Lietuvos edukologijos universiteto rektorius

akademikas Algirdas Gaižutis

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką