Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 13d. 13:53

Linas Kleiza programuotojams: jums pasisekė – „turite savo dieną“

Linas Kleiza programuotojams: jums pasisekė – „turite savo dieną“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Linas Kleiza programuotojams: jums pasisekė – „turite savo dieną“

Programuotojų dienos proga, krepšinio žvaigždė Linas Kleiza atvyko pasveikinti JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge Group“ inžinierius. Buvęs NBA žaidėjas tapo garbės svečiu įmonės „šlovės sienos“ atidarymo ceremonijoje. Šia proga, krepšininkas įteikė savo marškinėlius, kurie garbingai papildė ekspoziciją.

Atidarymo ceremonijos metu, L.Kleiza juokavo, kad programuotojams gal kiek labiau pasisekė, mat jie, skirtingai nei krepšininkai, bent jau turi “savo dieną“. Pasveikinęs susirinkusius programuotojus, svečias įteikė ir savo marškinėlius. Tai – palaikymo gestas „pagrindinės lygos žaidėjams“, su aliuzija į NBA patirtį.

Dėkodamas svečiui, įmonės viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys akcentavo šiandieninės progos svarbą ir dėkojo kolegoms už bendrus pasiekimus. Jis taip pat trumpai prisiminė įmonės istoriją.

„Pradėjome nuo penkių lietuvių, išvykusių dirbti į JAV, o šiandien esame jau daugiau nei 300 žmonių kolektyvas. Drąsiai galiu teigti, kad „stumdomės pečiais“ aukščiausioje lygoje, tarsi programavimo paslaugų NBA. Ir mums tai sekasi. Ačiū jums už tai“, – sveikindamas kalbėjo V.Gurgždys.

Susitikimo metu, visi kartu peržiūrėjo ir specialiai šiai dienai įmonės sukurtą video pasveikinimą programuotojams. Jame filmavosi „Devbridge Group“ inžinieriai ir L.Kleiza. Tai – kūrybinė dokumentika, kuri atskleidžia programuotojo profesijos užkulisius, siekia įkvėpti pasididžiavimą šia profesija ir brėžia naują šalies perspektyvą – IT.

„Devbridge Group” – JAV programavimo paslaugų įmonė, kurios centrinė būstinė yra Čikagoje. Tarptautinę įmonės komandą sudaro apie 300 darbuotojų. Jie pasiskirstę Čikagos, Toronto, Kauno ir Vilniaus padaliniuose. Įmonės klientai – „Fortune 1000“ sąrašo įmonės, pasaulinės finansų, paslaugų ir gamybos sektorių kompanijos, tokios kaip „Grainger“, „Morningstar“, „Fitch“, „Louis Dreyfus“, „John Deere“ ir kt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką