2025-01-22 15:58

„Maxima LT“ stiprina savo komandą naujame logistikos centre Vilniuje: prisijungusiems suteikia transportą, apgyvendinimą bei nemokamą maitinimą

Prekybos tinklas prie savo komandos kviečia prisijungti dar 200 darbuotojų darbui su prekių rūšiavimo konvejeriu (sorteriu). Logistikos centro vadovas Modestas Virvilas dalinasi, kad kolegomis gali tapti ir patirties logistikoje neturintys kandidatai.
„Maxima“ logistikos centras
„Maxima“ logistikos centras / „Maxima“ nuotr.

„Visus, tiek vyrus, tiek moteris, kam įdomi logistikos sritis, kam smalsu, kaip prekės atkeliauja iki mūsų parduotuvių, kviečiu į savo komandą. Šiuo metu ieškome sorterio operatorių. Daugelis baiminasi dėl patirties stokos, todėl čia galiu patikinti – į darbus padėsiu įsivažiuoti ne tik aš, bet ir draugiški kolegos – apmokysime, patarsime ir pasidalinsime patirtimi“, – pasakoja „Maxima LT“ logistikos centro vadovas Modestas Virvilas.

„Maxima“ nuotr./Prekių rūšiavimo konvejeris
„Maxima“ nuotr./Prekių rūšiavimo konvejeris

M.Virvilas priduria, kad nauji kolegos dirbs su moderniausiomis technologijomis Baltijos šalyse – robotais, kurie kraus prekes nuo palečių į prekių rūšiavimo įrenginį – toks pasirinktas technologinis sprendimas leis sumažinti fizinį krūvį darbuotojams ir greičiau paruošti užsakymus į parduotuves.

„Sorterio operatoriai dirbs pamaininiu darbo grafiku, todėl bus galima laisvai derinti darbo valandas, dirbti dienomis arba naktimis. O, kad po darbo nereikėtų sukti galvos dėl maisto gamybos, darbe pasirūpinsime nemokamais pietumis. Taip pat, kadangi darbas vyks vėsinamose patalpose, darbuotojams suteiksime specialią darbo aprangą“, – privalumais dalinasi M.Virvilas.

„Maxima“ nuotr./Prekių rūšiavimo konvejeris
„Maxima“ nuotr./Prekių rūšiavimo konvejeris

Siūlomas konkurencingas atlyginimas

Sorterio operatoriai (-ės) gaus ne tik konkurencingą atlyginimą – 1500 eurų į rankas, bet ir visas „Maxima LT“ darbuotojams suteikiamas papildomas naudas: papildomą sveikatos draudimą, nemokamas psichologo konsultacijas, skiepus nuo gripo, specialias nuolaidas ir partnerių pasiūlymus, šventines dovanas, stipendijas bei vasaros stovyklas darbuotojų vaikams.

„Maxima“ nuotr./Prekių rūšiavimo konvejeris
„Maxima“ nuotr./Prekių rūšiavimo konvejeris

Atokiau gyvenantiems Logistikos centro kolegoms bus suteiktas patogus transportas iš/į darbą. Specialūs autobusai kursuos Vilniaus, Trakų, Varėnos, Šalčininkų, Eišiškių ir kt. kryptimis. Esant poreikiui bus pasirūpinta ir naujų kolegų nemokamu apgyvendinimu.

Susidomėję darbu naujame Logistikos centre kviečiami susisiekti telefonu +37061320200 arba el. paštu atranka@maxima.lt.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą