Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras prisideda prie Lietuvos jaunųjų gimnasčių meistriškumo skatinimo

Meninė gimnastika
Augusto Četkausko nuotr. / Meninė gimnastika
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras remia šį savaitgalį vyksiantį legendinės gimnastės Dalios Kutkaitės vardo I tarptautinį meninės gimnastikos „Dalia Kutkaitė Cup“ turnyrą. D. Kutkaitė yra žymi sportininkė gimnastė, 1982 m. tapusi absoliučia Europos čempione ir prizininke, o 1983 m. – pasaulio medalininke.

Iškilmingas turnyro atidarymas vyks šį šeštadienį 14 val. Vilniaus „Tauro“ sporto mokyklos sporto salėje. Garsios sportininkės turnyrą globoja kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie žymios sportininkės D. Kutkaitės organizuojamo tarptautinio turnyro ir meninės gimnastikos atgimimo Lietuvoje“, – sako Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius.

D. Kutkaitė į savo taurės varžybas pakvietė geriausias įvairių šalių gimnastes. Varžybose rungsis net 120 gimnasčių iš 12 šalių – Ukrainos, Rusijos, Ispanijos ir kt. Į turnyrą atvyks ir kaimyninių šalių – Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos – sportininkių. Lietuvai varžybose atstovaus 25 merginos.

Turnyre varžysis vaikai iki 15 metų ir vyresni. Dalyviai atliks įvairius meninės gimnastikos pasirodymus – su virvele, lanku, kamuoliu, kuokelėmis ir kaspinu. Dalyvių sveikata D. Kutkaitės rengiamame turnyre rūpinsis Medicinos diagnostikos ir gydymo centro sporto medicinos gydytojas Kęstutis Linkus, kurio viena pagrindinių veiklos krypčių – medicininė sporto komandų ir sportininkų priežiūra. K. Linkus jau ne kartą kartu su sportininkų komandomis vyko į svarbius čempionatus, varžybas, kur rūpinosi jų sveikata. Nuo 2010 m. gydytojas dalyvauja pasaulio ir Europos čempionatuose su Lietuvos irklavimo rinktinėmis.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras – viena didžiausių privačių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje, jau 20 metų besirūpinanti savo pacientų sveikata. Kasmet centrą aplanko 64 000 pacientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio valstybių. Čia dirba per 160 vaikų ir suaugusiųjų gydytojų specialistų, atliekami visi reikiami laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai, operacijos.

Dagiau informacijos apie turnyrą rasite čia http://daliakutkaitecup.lt/?lang=lt

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką