Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 11d. 12:42

Metodas, kuris kiekvienam lietuviui leis greitai išmokti anglų kalbos

Irena
Partnerio nuotr. / Irena

Irena (54 m.) atrado naują metodą greitai išmokti anglų kalbos. Perskaitykite interviu ir sužinokite, kaip ir jūs jau šiandien galite pradėti mokytis anglų kalbos šiuo paprastu kalbos mokymosi būdu.

– Ar prieš tai mokėtės anglų kalbos?

– Anksčiau anglų kalbos bandžiau mokytis kursuose, bet dėl darbo negalėjau lankyti užsiėmimų, nes jie vyko tam tikru laiku ir tam tikroje vietoje. Mano kartos žmonėms anksčiau atrodė, kad anglų kalbos niekada nereikės.

– Kas paskatino pradėti mokytis anglų kalbos pagal Šveicarijos metodą?

– Buvau užsienyje ir nesupratau nieko, ką man sako, ir, žinoma, negalėjau atsakyti. Kasdienybėje, kai tik reikėdavo kalbėti angliškai, kompleksuodavau. Tai sukėlė tikrą diskomfortą, todėl nusprendžiau kuo greičiau išmokti anglų kalbos. Eiti į kursus nebenorėjau, nes tam neturėjau laiko, be to – jie tokie brangūs! Internete perskaičiau keleto žmonių gerus atsiliepimus apie Šveicarijos metodą. Mano dėmesį atkreipė galimybė mokytis man patogiu laiku iš namų ar bet kurioje kitoje vietoje, kurioje galima naudotis kompiuteriu ar telefonu. Pasiūlymas atrodė vertas išbandyti.

– Kaip vyko mokymasis?

– Užsiregistravau į programą ir iškart gavau ją į savo elektroninio pašto dėžutę. Mokytis galėjau laisvalaikiu nepriklausomai nuo vietos. Nebešvaisčiau laiko beprasmiškoms veikloms, bet efektyviai jį naudojau – mokiausi anglų kalbos. Šis neįprastas metodas yra geriau negu kursai. Man patiko mokytis pagal Šveicarijos metodą, nes pamokos buvo apgalvotos ir įdomios. Man patiko tai, kad galėjau mokytis savo tempu ir pakartoti medžiagą, kol ją visiškai išmokau. Mokytis buvo lengva ir savo žinias galėjau patikrinti bei įtvirtinti atlikdama praktines užduotis ir testus. Geras jausmas, kai po kiekvieno užsiėmimo jaučiausi vis drąsesnė.

– Kaip gerai Jūs mokate anglų kalbą praėjus nuo mokymosi pradžios?

– Šiuo metu mano anglų kalba yra žymiai pagerėjusi. Skaitymas ir sakinių sudarymas nebekelia problemų. Tai buvo lengviau negu galvojau! Svarbiausia, kad aš labiau pasitikiu savimi. Nebesigėdiju ir nevengiu pokalbių anglų kalba. Rekomendavau šį metodą net ir savo pažįstamai.

– Ką Jūs palinkėtumėte tiems, kurie dar nepradėjo mokytis anglų kalbos?

– Šiandien be anglų kalbos neįmanoma gyventi. Pasirink modernų ir patogų būdą, kaip išmokti kalbėti angliškai. Šveicarijos metodas tikrai yra unikalus ir nepaprastai lengvas. Nedelskite ir užsisakykite programą, kad pagaliau pradėtumėte kalbėti angliškai.

Apsilankyk www.SwissLanguages.com ir gauk nuolaidą savo kalbų mokymosi programai.

Reklama

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką