Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gegužės 5d. 15:44

Muzikos legendos nušvito naujomis, netikėtomis spalvomis

Salono „Namai & Objektai“ atidarymo šventė
Organizatorių nuotr. / Salono „Namai & Objektai“ atidarymo šventė

Trečiadienio vakarą „Domus galerijoje“ buvo pristatyta pavasariškai spalvinga ir ilgai laukta premjera.

Kas sieja John‘ą Lenon‘ą iš grupės „The Beatles“ ir Maestro Vytautą Kernagį? Po šio vakaro drąsiai galima teigti – vienija ne tik mūsų gyvenimą puošianti šių kūrėjų muzika, bet ir menininko Rimo Valeikio netradiciniu būdu, naudojant žymių britų dizainerių „Farrow & Ball“ dažų paletes, sukurti šių muzikos legendų portretai. Šiuolaikiškus Pop Art meno kūrinius dailininkas Rimas Valeikis sukūrė ir pristatė vakar vakarą vykusioje salono „Namai & Objektai“ atidarymo šventėje. „Menas, kultūra visada suvienija tautas. Dailės ar muzikos meno kalba yra universali ir ją supranta kiekvienas. Šį kartą išsikėliau sau iššūkį suvienyti angliškas ir lietuviškas muzikines tradicijas. Darbui panaudojau dažų paletes ir matote patys – pavyko puikiai!“ – apie sumanymą kalbėjo R. Valeikis.

Šis salonas pirmiausia – idėjų vieta ir tik po to dažų bei tapetų. Tai legendiniai Didžiosios Britanijos dizaineriai, kurių išskirtinumą sukuria kokybė, ilgaamžiškumas ir grožis.

Vakar vakarą „Domus galerijoje“ naujai atidarytame salone susijungė tradicijos, istorijos, šypsenos ir sveikinimo tostai. „Gera sulaukti tiek palaikymo ir susidomėjimo, tai parodo, kad mes, lietuviai, taip pat mokame vertinti kokybiškus dalykus ir gražias tradicijas’’, – įspūdžiais dalinosi salono įkūrėjas Mindaugas Komskis. „Šis salonas pirmiausia – idėjų vieta ir tik po to dažų bei tapetų. Tai legendiniai Didžiosios Britanijos dizaineriai, kurių išskirtinumą sukuria kokybė, ilgaamžiškumas ir grožis. Malonu, kad žinomas Lietuvos dailininkas išradingai suvienijo muziką, grafiką ir mūsų spalvas’’, – prisidėjo ir salono direktorius Rimantas Laukineitis.

Į vieną pavasarišką vakarą sutilpo ir sveikinimo kalbos ir netikėti meniniai sprendimai. Kviečiame į renginį pažvelgti iš arčiau.

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką