Anot „Ogmios miesto“ rinkodaros vadovo Edgaro Valicko, šį sostinės prekybos ir laisvalaikio centrą kasmet aplankantis „Gimtadienis ant žolės“ jau tapo gražia tęstine tradicija. Renginio, jo teigimu, nekantriai laukia Vilniuje gyvenančios bei čia apsilankančios šeimos, kurios drauge su vaikais, bičiuliais ir artimaisiais tradiciškai atvyksta mėgautis daugybe smagių bei nemokamų pramogų.
„Mes patys „Ogmios miesto“ gimtadieniui ruošiamės visus metus. Kruopščiai planuojame programą, rūpinamės, kad šis renginys dovanotų tik geriausias emocijas. Šiemet sužinoję, kad numatytą jo dieną oras bus prastas, nenorėjome sugadinti šventės. Gimtadienį nusprendėme perkelti, tačiau dabar švęsime dviguba jėga. Pramogų bus dar daugiau, atrakcijų suplanavome dar įvairesnių, o kartu išlaikėme visą suplanuotą programą. Labai svarbu ir tai, kad šventės neturėtų gadinti lietus. Todėl „Gimtadienis ant žolės“ kviečia ruoštis labai smagiai, turiningai bei įsimintinai dienai, nes ištikimi renginio lankytojai žino – jis niekada nenuvilia“, – šypsosi E.Valickas.
Pašnekovo žodžius tik patvirtina grandiozinis šventės planas. Birželio 7-ąją, pirmąjį vasaros šeštadienį, „Ogmios miestas“ taps milžiniška nemokamų linksmybių bei išskirtinių atrakcijų erdve. Beveik visą šio sostinės prekybos ir laisvalaikio centro teritoriją užpildys pašėlusios pramogos, kurių „Gimtadienio ant žolės“ organizatoriai šventės svečiams paruošė pačių įvairiausių.
Renginio dalyvių laukia daugiau nei 10 skirtingų batutų, putų šou, spalvotų kamuoliukų baseinas, piešimas ant veidukų, laikinos tatuiruotės, vandens šautuvų programa prie fontanų, pasijodinėjimai žirgu ir poniu. Taip pat – pripučiamas smiginis, mega šachmatų turnyras, burtų lazdelių, mandalų bei daugelio kitų kūrybinių amatų dirbtuvėlės. Renginyje suplanuoti ir animatorių pasirodymai, suksis karuselė, veiks nagų lakavimo mažiesiems salonas bei bus pasiūlyta aibė kitų pramogų. Viso jų numatyta virš 50 ir viskas – nemokamai.
Smaližius „Ogmios miesto“ gimtadienio organizatoriai vaišins ne tik saldžiausia cukraus vata bei traškiausiais spragėsiais, bet ir ledais. Be vaišių, dalyvių lauks ir muzikiniai, šokių bei skirtingų atlikėjų pasirodymai. O „Gimtadienį ant žolės“ vainikuos nemokamas grupės „Saulės kliošas“ koncertas.
Šiemet renginys pristato ir naujovę. Atsiskaityti už pramogas šventės dalyviai šįkart galės skirdami paramą organizacijai „Blue / Yellow“. Viskas, ką reikės padaryti, tai nuskaityti QR kodus, kurie bus renginio vietoje, ir paaukoti norimą sumą. Todėl gimtadienio svečiai kviečiami pramogauti, prisidėti prie kilnaus tikslo bei įkvėpti pergalę Ukrainai.
„Pavasaris šiemet nebuvo dosnus saulės ir visi išsiilgo vasaros, šilumos, puikių emocijų. „Gimtadienis ant žolės“ viso to ir dar daugiau padovanos su kaupu. Atvykite, švęskite, mėgaukitės. O jei pažįstate draugą ar šeimos narį, kuris planavo ateiti į „Ogmios miesto“ gimtadienį, tačiau nežinojo, kad pasikeitė jo data, būtinai perduokite žinią. Šis renginys yra visų mūsų šventė. Todėl švęskime ją kartu“, – kviečia E.Valickas.
„Ogmios miesto“ „Gimtadienis ant žolės“ sostinę ant kojų kels birželio 7-ąją, šį šeštadienį, nuo 11 valandos. Šventės dalyviai laukiami Verkių g. 29, Vilniuje.









