Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pardavimų formulę“ atidarė garsiausias pasaulio pardavimų ekspertas Neilas Rackhamas

Konferencijos atidarymo akimirka
Organizatorių nuotr. / Konferencijos atidarymo akimirka
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Vilniuje vykstančią didžiausią Lietuvoje konferenciją „Pardavimų formulė“, gegužės 3-iąją, pradėjo garsusis „SPIN Selling“ autorius Neilas Rackhamas.

N.Rackhamas Lietuvoje vieši pirmą kartą. Šiandien į jo privatų šešių valandų seminarą susirinko 80 pardavimo profesionalų. Jis dalijosi pardavimų analize ir tyrimais, pardavėjų elgesiu ir jų įtaką klientams. Anot jo, Lietuva garsėja savo inovatyvumu ir patyrusiais inžinieriais, tačiau jai būtina ugdyti profesionalius pardavėjus.

Garsiojo guru specializacija B2B pardavimai, arba Verslas-verslui. Jo klientų sąraše puikuojasi ir tokie gigantai kaip „Microsoft“. Trejus metus tiesiogiai su Billu Gatesu dirbęs Rackhamas analizavo ir koncentravosi ne kaip kelti apyvartą, o kaip šimtu procentu užimti rinką. Rackhamas taip pat dirbo ir su „Volvo“. Iš pradžių, jo buvo prašoma padėti pardavinėti mašinas klientams, šis atsisakė, nes tai buvo B2C, arba Verslas-klientui. Užduotis buvo pakeista ir Rackhamas sėkmingai į aukštumas padėjo pakelti „Volvo“ gaminamų lėktuvų dalių bei „Volvo“ vilkikų pardavimus verslo klientams.

Paklausus kaip, jo nuomone, skiriasi pardavimai Lietuvoje ir kitose šalyse, Rackhamas atsakė, jog „Lietuvoje daugiau skirtumų tarp klientų mieste ir kaime, nei tarp klientų ir pardavėjų santykių skirtingose šalyse“. Anot jo, pardavimų skirtumų tarp Vilniaus, Kopenhagos ar Londono beveik nėra, tačiau situacija ryškiai skiriasi, kai pardavimai vyksta mažesniuose regionuose ar kaimuose.

Rackhamas išgarsėjo parašęs „Spin Selling“ knygą, kuri pateko į „New York Times“ bestselerių sąrašą. Joje autorius kartu su 30 padėjėjų tyrėjų metodologiškai ištyrė ir sukūrė sistemas, kaip veikia pardavimai. Tirta daugiau kaip 40 tūkst. skambučių iš 20 skirtingų šalių. Tyrimas truko 12 metų ir kainavo 30 mln. dolerių. Vieni iš projektų rėmėjų buvo tokie verslo gigantai kaip „Xerox“ ir „IBM“.

Nors Rackhamas Lietuvoje lankosi pirmą kartą, mūsų šalis jam žinoma. Rašytojo žmona turi lietuviškų šaknų, o jos mama mėgdavo gaminti cepelinus. Rackhamas atviravo, jog nekantravo kada galės paragauti tradicinių patiekalų Vilniuje.

Nepatekusiems į išskirtinį seminarą nederėtų nusiminti. „Pardavimų formulės“ dalyviai turės puikią galimybę išvysti Rackhamą gegužės 4 dieną „Compensa“ koncertų salėje kartu su daugiau nei 1800 pardavėjų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Compensa Pardavimai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką