Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 9d. 00:00

Parduoti mišką be tarpininkų? Įmanoma!

Epping miškas
123rf.com / Miškas

Apsisprendus parduoti mišką, vien tik noro neužtenka – iškart iškyla nemaža įvairiausių klausimų. Kokius dokumentus būtina susitvarkyti? Kur ieškoti patikimo pirkėjo? Ir kaip gauti pačią geriausią kainą? Neretai pagalbą siūlyti ima tretieji asmenys, tarpininkai, įsitraukiantys į miško pardavimo procesus ir procedūrą apsunkinantys. O ir finansiniu atžvilgiu tai pirkėjui neapsimoka, mat dalį pinigų už parduotą mišką tenka atriekti tarpininkavusiam asmeniui ar įmonei. Čia į pagalbą skuba kelis šimtus didžiausių miškų supirkėjų vienijanti internetinė platforma parduokmiska.lt, pirkėjus ir pardavėjus suvedanti be jokio papildomo mokesčio.

„Net nesitikėjau, kad mišką parduoti man bus taip paprasta! Anksčiau pardavinėjant kitą sklypą teko sugaišti nemažai laiko, sugadinti nervų, o ir kaina nebuvau iki galo patenkinta... Tad vargams buvau pasiruošusi ir dabar, bet įdėjusi čia skelbimą likau maloniai nustebinta – viskas įvyko sklandžiai ir neįtikėtinai greitai“, „Į viską paprastai žiūriu įtariai ir nieko per daug nesitikėdamas, bet parduokmiska.lt mano lūkesčius ne tik pateisino, bet ir viršijo“, – tai tik keletas atsiliepimų iš patenkintų miškininkystės platformos parduokmiska.lt platformos naudotojų.

Jaunos ir ambicingos komandos vystoma internetinė platforma tikisi sukrėsti miškininkystės sektorių ir miškų pardavimo-pirkimo procesą supaprastinti taip, kad tiek pardavėjai, tiek pirkėjai sugaištų minimaliai laiko, tačiau iškart gautų geriausius pasiūlymus. Į šį procesą neįveliami jokie tarpininkai, kurie miškininkystės sektoriuje šiandien vis dar yra labai aktyvūs. Kas čia tokio revoliucingo? „Parduok mišką“ platformos siūloma paslauga yra visiškai nemokama ir orientuota į naudotojų lūkesčius. Vos įdėjus skelbimą, jis pasiekia per 200 potencialių pirkėjų, pasiruošusių pasiūlyti geriausią kainą. Tad nebereikia nei ieškoti trečiųjų šalių pagalbos, nei siuntinėti skelbimų po kaimyninių rajonų laikraščius, nei blaškytis po internetinių portalų džiungles.

„Daugelis miško pardavėjų pirmenybę teikia tiesioginiam bendravimui, kai su potencialiais pirkėjais gali komunikuoti be trečiųjų asmenų įsikišimo. Tai visiškai suprantama, kadangi bendraujant tiesiogiai paprasčiau ir greičiau suderinti abiem pusėms tinkamiausias sąlygas ir, be abejonės, patraukliausią kainą. Naudodamiesi platforma „Parduok mišką“ laimi visi – pardavėjas vos įdėjęs skelbimą gauna geriausius kainos pasiūlymus, o pirkėją iškart pasiekia informacija apie naujus parduodamo miško sklypus, kurie galėtų jį sudominti. Už šią paslaugą jokio mokesčio neįmame, nes tikime, kad taip supraprastindami miško pirkimo-pardavimo procesus, padedame miškininkystės sektoriui prisitaikyti prie šiandienai būdingos greitai kintančios aplinkos“, – tvirtina platformos „Parduok mišką“ vadovas Tomas Greičiūnas.

Įkėlus nemokamą skelbimą į „Parduok mišką“ platformą, jis tampa pasiekiamas daugiau nei 200 miškų pirkėjų. Be to, platformos kūrėjai nuolatos ieško būdų, kaip padėti naudotojams įvairiausiais miško pardavimo ir pirkimo klausimais. Lankytojų patogumui čia galima rasti skaičiuoklę, pagal konkrečius parametrus paskaičiuojančią preliminarią norimo parduoti miško kainą. Čia taip pat galima rasti aktualiausią informaciją apie miško supirkėjus, kurių patikimumas yra garantuojamas, o ir gauti nemokamų konsultacijų miško pardavimo klausimais.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:21
00:57
00:52

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką