Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Piešimas ir jo nauda mūsų gyvenime – „Tapyba pagal skaičius”

Tapyba pagal skaičius
Užsakovo nuotr. / Tapyba pagal skaičius
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Egzistuoja visiems žinomas faktas: vaikai piešdami pažįsta pasaulį, tuo metu lavėja pirštų smulkioji motorika bei kūrybinis potencialas. Tačiau nepamirškite, jog menas suteikia naudos ir suaugusiems. Kokios? Tuoj tai sužinosime.

1. Gerina nuotaiką ir lavina meninį skonį.

Daugelis suaugusiųjų iki galo neįvertina piešimo naudos. Ir be reikalo. Juk šis užsiėmimas suteikia pasitenkinimą, leidžia atitrūkti nuo rūpesčių ir problemų, padeda lavinti loginį mąstymą. Žinoma, toli gražu ne visi mes – dailininkai, turintys nepaprastą talentą. Tačiau norint pajusti mėgavimąsi piešimu tapant „Tapyba pagal skaičius“ paveikslus, talento ir nereikia.

2. Žmogus, įsitraukęs į dailininkų pasaulį, ima domėtis ir kitomis meno rūšimis. Lavinama jo kūrybinė vaizduotė, jis kitaip pradeda žvelgti į pasaulį.

Daugelis suaugusiųjų atsisako malonumo piešti, net jei visuomet buvo neabejingi teptukams, pieštukams ir svajojo pradėti kurti. Jie mano, kad tokia veikla tėra tik talentingų asmenybių užsiėmimas. Tačiau tai – klaida. Nereikia kovoti su savimi ir savo norais. Ugdydami kūrybinius gebėjimus, jūs įgyvendinsite savo seną svajonę, pasikrausite teigiamos energijos. O tapydami paveikslus pagal skaičius jūs garantuotai pasieksite puikių rezultatų, net jei neturite jokių piešimo įgūdžių ir gebėjimų.

Užsakovo nuotr./Tapyba pagal skaičius
Užsakovo nuotr./Tapyba pagal skaičius

3. Piešimas gali suteikti didelį džiaugsmą.

Kažkam jį suteikia pats vaizdo kūrimo procesas, kažkas džiaugiasi galimybe padirbėti su dažais ir teptukais, o kažkas savyje atskleidžia tikrąjį talentą. Juk genijais negimstama, o tampama. Piešiant galima pasijusti rūpesčių nežinančiu vaiku. Tokioje lengvoje būsenoje galima praleisti daug valandų, užmiršti visus rūpesčius ir net nutraukti visus vidinius dialogus..

4. Psichologai seniai įrodė piešimo, kaip terapijos, padedančios žmonėms įvairiose situacijose, naudą.

Jeigu jūs nuolat patiriate stresą darbe arba konfliktuojate su valdžia, jums irgi padės art-terapija. Šiuo atveju nereikia kurti šedevrų. Pakanka paimti teptuką, popierių ir dažus bei leisti savo rankai chaotiškai judėti. Nepraeis nei kelios minutės, ir jūs pajusite palengvėjimą.

Jums depresija? Įkyrėjo nykus peizažas už lango? Tuomet išsirinkite atitinkamą paveikslą pagal skaičius, vaizduojantį žalią žolę, saulutę, ant tvoros besišildantį katiną. Nutapytą paveikslą galite įrėminti. Žvelgdami į jį greitai pamiršite melancholiją.

Užsakovo nuotr./Tapyba pagal skaičius
Užsakovo nuotr./Tapyba pagal skaičius

Ir dabar, kai mes kartu išnagrinėjome visus tokios laisvalaikio formos pliusus, iškyla klausimas, kur visa tai gauti, kaip viską įgyvendinti praktiškai? Juk nepulsi bėgti į dailininkų reikmenų parduotuvę pirkti dažų ir teptukų vien dėl savo blogos nuotaikos...

O atsakymas gana paprastas. Kadaise, seniau nei prieš 50 metų, JAV buvo išrasti ir dabar sėkmingai naudojami visame pasaulyje „Tapyba pagal skaičius“ rinkiniai skirti kūrybai lavinti. Kūrybai skirtą rinkinį „Tapyba pagal skaičius“ sudaro 3 pagrindinės dalys: drobė, specialių dažų rinkinys ir teptukai. Drobė tapybai užtempta ant medinio porėmio ir visiškai paruošta darbui. Drobė yra pagaminta iš gruntuoto aukštos kokybės natūralaus lininės faktūros audeklo (100% medvilnė) ir atrodo kaip patyrusių dailininkų rankiniu būdu atlikta grafinė schema su kontūrais ir pakoreguota fabrikinės gamybos būdu taip, kad jūs garantuotai galėtumėte patirti visą tapybos proceso malonumą. Viskas, ko jums reikia – tiesiog tapyti ant kiekvieno paveikslo segmento reikiamo numerio dažais, ir jūs turėsite būtent tokį paveikslo vaizdą, kokį pasirinkote.

Tapybai skirtame komplekte yra dažai. Priklausomai nuo to, kas gamintojas, rinkiniuose gali būti arba pagrindinės spalvos, kurias būtinai reikia maišyti, siekiant gauti norimą atspalvį ir efektą, arba jau visiškai surinkti ir sunumeruoti būtinų spalvų dažų rinkiniai, kurių nebereikia patiems savarankiškai maišyti, nes tuo jau iš anksto pasirūpino gamintojas. Tokiuose rinkiniuose dažai idealiai parinkti pagal spalvinę gamą ir jų pateikta tiek, kiek reikia, kad Jūsų būsimasis šedevras garantuotai būtų panašus į originalą, o gal net ir geresnis. Viskas priklauso tik nuo Jūsų!

Kūrybai skirti rinkiniai „Tapyba pagal skaičius“ – tai taip pat gali būti puiki dovana, suvenyras ar interjero detalė.

Užsakovo nuotr./Tapyba pagal skaičius
Užsakovo nuotr./Tapyba pagal skaičius


Visą „Tapyba pagal skaičius“ asortimentą galite rasti tinklapyje ir importuotojo internetinėje parduotuvėje www.medasle.lt. Taip pat galite įsigyti ir internetinėse parduotuvėse www.varle.lt bei www.pigu.lt

„Tapyba pagal skaičius“ iškovojo pripažinimą visame pasaulyje ir suteikia malonumą įvairaus amžiaus žmonėms, įgydami vis daugiau ir daugiau naujų gerbėjų. Prisijunkite!

Komentarai
Temos Tapyba, piešimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką