Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Prekybos centro CUP terasos tampa Vilniaus kultūros dalimi

Besiplečiančios, nuolat atnaujinamos prekybos centro CUP terasos tampa vis patrauklesne vieta, kurioje dera Vilniaus vaizdai su Neries pakrante, skanaus maisto kultūra ir turiningos pramogos. Pastaruoju metu augančią CUP trauką sustiprins ir „Upės terasoje“ vyksiantis miesto festivalis, siūlantis muzikos ir teatro renginių įvairovę.
Prekybos centras CUP
Prekybos centras CUP / CUP nuotr.

Ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais renginiai „Upės terasoje“

„Tapę daugiausia terasų turinčiu prekybos centru nesustojome. Mūsų ambicija – ne vien augantys lankytojų srautai ar didėjančios pajamos, bet ir jausmas, kad kartu su CUP nuomininkais esame miesto kultūros dalyviai bei kūrėjai. Džiugu matyti nuomininkų vis aukštyn keliamą paslaugų kokybės kartelę, tai prisideda prie miesto kultūros plačiąja prasme. Be abejonės, mūsų verslo bendruomenės ambiciją mato ir įvertina renginių organizatoriai, jie pas mus ateina su įdomiais pasiūlymais“, – sako prekybos centro CUP vadovė Ona Nevinskienė.

CUP nuotr./Upės terasa
CUP nuotr./Upės terasa

Anot jos, pasirinkti terasą CUP prekybos centre kartais gali būti nelengvas uždavinys, nes kiekviena iš jų turi savų privalumų bei išskirtinumų. Na, o terasų karaliene šiame prekybos centre šiuo metu galėtų būti pavadinta „Upės terasa“. Tai – nauja laisvalaikio, restoranų ir koncertų erdvė, įsikūrusi prekybos centro penktajame aukšte su dar iš aukščiau matomais įspūdingais Vilniaus senamiesčio vaizdais.

„Upės terasa“ duris atvėrė praėjusių metų vasaros viduryje ir iškart tapo mėgstama CUP lankytojų vieta. Šiais metais „Upės terasa“ tęsia draugyste su vilniečiais bei sostinės svečiais, siūlydama įvairių renginių gausą. Vasaros ketvirtadieniais „Upės terasoje“ vyks geros muzikos ekspertų „Bardai.lt“ organizuojamas miesto festivalis, kviečiantis į populiarių, žinomų atlikėjų koncertus bei originalia kūryba garsėjančių režisierių spektaklius. Festivalį birželio 2 dieną atidarys scenos padūkėliais įvardijami „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Vasaros penktadieniais „Upės terasos“ lankytojų lauks uždegantys lotyniškų šokių vakarai, šeštadieniais – įkvepiantys DJ vakarai, kviečiantys praleisti laiką su draugais.

Ankstyvi pusryčiai, Londono architektūra

Kaip vieną mėgstamiausių CUP terasų prekybos centro vadovė įvardija „Vero Cafe“ terasą trečiajame prekybos centro aukšte – iš čia atsiveria nuostabūs Vilniaus senamiesčio vaizdai. Daugelis vilniečių šią vietą renkasi susitikti su draugais, verslo partneriais, o kai kurie čia atrado galimybę padirbėti kompiuteriu, geriant išskirtinio skonio ir kokybės kavą ar atsigaivinant vasarišku kokteiliu.

„Vero Cafe“ restoranas šiuo metu svečius pasitinka atnaujinęs tiek vidaus ir lauko erdves, tiek ir meniu. Naujojo valgiaraščio lyderiai – Benedikto kiaušiniai, gardūs blyneliai, šviežios salotos ir kiti lankytojų vertinami patiekalai. „Vero Cafe“ išskirtinumas – vietoje gaminami pusryčiai net nuo 8 valandos ryto, o pusryčių meniu galima mėgautis visą dieną.

CUP nuotr./PC CUP 1 aukšto terasų vizualizacija
CUP nuotr./PC CUP 1 aukšto terasų vizualizacija

„Vero Cafe“ kaimynystėje ir tais pačiais sostinės vaizdais iš terasos besidalijantis restoranas „Grill London“, turintis net 120 sėdimų vietų – ypač mėgstamas vilniečių. Ši vieta vertinama už išskirtinę meniu koncepciją bei autentišką interjerą, primenantį XIX a. Londono stoties architektūrą. Visa tai patrauklu tiek skubantiems verslo klientams, tiek šiuolaikiškiems jauniems žmonėms. Jauki, stilinga aplinka ir prieinamos kainos – tai, dėl ko „Grill London“ šiuo metu yra vienas populiariausių restoranų prekybos centre.

Atnaujinamų terasų plotas augs triskart

Šiltuoju metų laiku ant CUP stogo duris atveria „Grill Terrace“, kviečianti pasimėgauti aukštos kokybės grilio patiekalais. Pagal pažangiausią, kepsnių sultingumą užtikrinančią kepimo technologiją maistas čia ruošiamas specialioje kepsninėje su ypatingu anglių aromatu.

Ypatinga šio sezono naujiena – jau pradėtos atnaujinti pirmojo aukšto lauko terasos, jų plotas padidės beveik tris kartus. Pagal projektą tai turėtų tapti modernia, jaukiai apželdinta terasų erdve, kuria džiaugsis tiek skubantys, tiek jaukiai ir lėtai laiką prie gardžios kavos mėgstantys leisti žmonės. Pirmuosius gerai pastebimus pokyčius galėsime pamatyti jau birželį.

CUP nuotr./PC CUP 1 aukšto terasų vizualizacija
CUP nuotr./PC CUP 1 aukšto terasų vizualizacija

„Panašios šiuolaikiškos erdvės labai prisideda kuriant kultūringą aplinką miestuose. Kartu su nuomininkais, partneriais ir mūsų prekybos centro lankytojais džiaugiamės galėdami kartu kurti ir puoselėti kultūringą Vilnių“, – sako CUP vadovė O.Nevinskienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais