Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Profesinės šventės proga Vilniuje rengiamas „Mokytojų festivalis“

Profesinės šventės proga Vilniuje rengiamas „Mokytojų festivalis“
Profesinės šventės proga Vilniuje rengiamas „Mokytojų festivalis“
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Spalio 5 dieną Tarptautinės mokytojų dienos proga Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Švietimo ir mokslo ministerija bei partneriais organizuoja „Mokytojų festivalį“.

Šventės dieną Vilniaus Konstitucijos prospektas virs mokytojų kūrybinių, edukacinių ir pramoginių užsiėmimų erdve, į kurią kviečiami mokytojai kartu pasidžiaugti savo švente, pasisemti naujų idėjų ar tiesiog pabūti kartu.

„Mokytojų festivalis“ prasidės 12 val. verslo centre K29 (Konstitucijos pr. 29), kur vyks konferencija „Stipri mokyklos bendruomenė – gera mokykla“. Joje susirinkusiuosius pasveikins švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, mokyklos bendruomenės įtaką vaikų pasiekimams pristatys žinomas vaikų psichiatras, psichoterapeutas Linas Slušnys, apie tikrą ir tariamą lyderystę švietime kalbės VU profesorius Rimantas Želvys, atsakymų į klausimą „kur slepiasi į sėkmę vedančios kompetencijos?“ ieškos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktorius Valdas Jankauskas, apie siekius ir tikslus kalbės „Franklin Covey“ konsultantė Lina Slavickaitė, apie pedagogų motyvaciją bei mokytojo profesijos prestižą – ŠMM Pedagogų veiklos skyriaus vedėja Vilma Bačkiūtė.

Gera mokykla visų pirma ta, į kuria vaikas nori eiti – atvira ir bendradarbiaujanti, suteikianti galimybę įgytas žinias taikyti praktikoje, teigia „Mokytojų festivalį“ organizuojančio Lietuvos vaikų ir jaunimo centro vadovas Valdas Jankauskas. „Gera mokykla sėkmingai veikti gali ir garaže – joje dirbantys įkvepiantys, padedantys atrasti savo stiprybes ir suteikiantys į sėkmę vedančių kompetencijų žmonės žymiai svarbiau už prabangias pastato sienas. Apie tai bus kalbama ir konferencijos metu ketinamame pristatyti Mykolo Riomerio universiteto mokslininkų tyrime“, – pastebi V. Jankauskas.

Nuo 15 valandos prasidės kūrybinės, edukacinės dirbtuvės ir pramoginiai užsiėmimai. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (Konstitucijos pr. 25) darbuotojai besidominčius bendravimu ir bendradarbiavimu pakvies į edukacinius užsiėmimus. Meno mylėtojai laukiami Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22), kur veiks kūrybinės grafikos dirbtuvės ir „Pojūčio teatro“ performansas.

Lietuvos edukologijos universitetas (Studentų g. 39) pakvies į ekskursijas po oranžeriją ir „Sveikatingumo pertrauką“. Banko „Swedbank“ atstovai (Konstitucijos pr. 20 A) skaitys paskaitas finansinio raštingumo temomis, mokytojai galės apsilankyti naujienų portaluose 15min. ir „Delfi“.

Visų „Mokytojų festivalio“ dalyvių renginio metu laukia gausybė pramogų – siuvimo, šokio, makiažo, kavos ruošimo ir kt. pamokėlės Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje (Upės g. 9) bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Patarimus apie stilių dalins „Mosaic“, „Savito stiliaus“, „Stiliusos“ stilistai, o dalyvių nuotaiką kels juoko jogos, kvapų terapijos, kavos degustacijos bei kiti užsiėmimai. Šventinę nuotaiką kurs ir žaidimas – miesto pramoga „Life Escape Game“ (Gedimino pr. 45).

Vakare „Mokytojų festivalio“ organizatoriai kviečia pedagogus į Vilniaus kamerinio teatro spektaklį „Kai žmonės vaidino Dievą...“ ir šventinį koncertą.

Daugiau informacijos lvjc.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 šventės
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką