Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Profesinis mokymas – tavo ateities karjera!

Ar praktinės žinios vertingesnės nei teorinės? Verslo pasaulio atstovai neretai akcentuoja, jog užsitikrinti darbo vietą rinkoje paprasčiau profesinį išsilavinimą turintiems asmenims. Amatą turinčių ir praktines žinias pritaikyti gebančių žmonių poreikis auga vis sparčiau, todėl profesinio mokymo įstaigų populiarumas taip pat didėja. Tačiau tam, kad būtų patenkintas darbo rinkos poreikis, dar daugiau jaunų perspektyvių žmonių turėtų rinktis profesinį mokymą, o tai pasiekti galima supažindinant juos ir kitus visuomenės narius su naujomis profesinio mokymo teikiamomis galimybėmis bei inovacijomis. Šiuolaikinį profesinį išsilavinimą įgijusiems atsiveriančias galimybes ir darbdavių lūkesčius puikiai atspindi šūkis – „PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATEITIES KARJERA!“.
Profesinis mokymas – tavo ateities karjera!
Profesinis mokymas – tavo ateities karjera! / Partnerio nuotr.

Šią vasarą startuoja 10-ties edukacinių-pramoginių renginių ciklas „PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATEITIES KARJERA!“, kurio tikslas – keisti požiūrį į profesinio ugdymo galimybes. Skirtinguose Lietuvos miestuose vyksiančių renginių metu dalyviai bus supažindinami su profesinio mokymo ateities perspektyvomis, karjeros galimybėmis, verslo įmonėse naudojamomis inovatyviomis technologijomis bei sėkmės pavyzdžiais! Renginių dalyviai galės apsilankyti Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA Infomobilyje ir išbandyti bei pasimatuoti profesijas „gyvai“. Svarstantys, kokį profesinį kelią pasirinkti ar norintys atnaujinti profesijos žinias, galės užduoti rūpimus klausimus ir pasikalbėti su renginio svečiais, o visi atėjusieji – dalyvauti interaktyviose diskusijose apie tai, kaip įmonėms diegiant vis naujas šiuolaikines technologijas kinta profesinis mokymas ir pačios profesijos.

Partnerio nuotr./Profesinis mokymas – tavo ateities karjera!
Partnerio nuotr./Profesinis mokymas – tavo ateities karjera!

Autoritetingi svečiai

Aktyviam ir veržliam jaunam žmogui labai svarbu žinoti, kokį profesinį kelią nuėjo ir kokios patirties juo žengdami įgijo žinomi, savo srityje autoritetą pelnę ir karjeros aukštumų pasiekę žmonės. Ir geriausia, kai jų sėkmės istorijas išgirsti iš pirmų lūpų. Būtent tai ir vyks renginių metu – apie sėkmingą savo profesinį kelią pasakos pripažinti verslo pasaulio atstovai:

  • Darbuotojų atrankos agentūros „ManPower“ vadovė Božena Petukonė-Šabanienė, kuri pristatys profesinį išsilavinimą įgijusių žmonių darbo užmokesčio ir karjeros galimybes;
  • Tadas Tamošiūnas, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro prie LR Švietimo ir mokslo ministerijos direktorius
  • Vytautas Petkūnas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA Prezidiumo narys, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktorius
  • Dovilė Rimšaitė, UAB „Baltec CNC Technologies“ Administracijos reikalų vadovė

Pokalbiuose ir diskusijose patarimais ir įžvalgomis dalinsis Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos nariai, nacionalinių ir savivaldos institucijų bei verslo įmonių atstovai, darbo rinkos ekspertai, profesinio mokymo įstaigų atstovai, karjeros ir profesinio orientavimo specialistai. Pagrindinės diskusijų temos: darbdavių lūkesčiai darbuotojams, sparčios karjeros galimybės, profesinio mokymo privalumai, inovacijos ir kt.

Interaktyvios veiklos ir diskusijos „gyvai“

Pagrindinis renginio tikslas – skatinti jaunus žmones rinktis profesinio mokymosi kelią, todėl profesinis mokymas bus pristatytas net tik gyvų ir įtraukiančių diskusijų forma, bet ir kviečiant dalyvauti interaktyviose veiklose bei atlikti įvairais užduotis.

Viena iš inovatyviausių ir įdomiausių veiklų – Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA Infomobilis, kuriame dalyviai galės praktiškai susipažinti su šios srities profesijų ypatybėmis. Profesinio mokymo įstaigų atstovai bei mokiniai pristatys ir leis „pasimatuoti“ konkrečias profesijas, patraukliai pristatys mokymų programas ir teiks visą reikiamą informaciją „čia ir dabar“.

Partnerio nuotr./Profesinis mokymas – tavo ateities karjera!
Partnerio nuotr./Profesinis mokymas – tavo ateities karjera!

Renginių metu taip pat vyks viktorina, o jos dalyviai, teisingai atsakę į renginio vedėjo klausimus, susijusius su profesiniu mokymu, galės laimėti įvairių prizų. Taip pat dalyvauti riedžių ir elektrinių paspirtukų pramoginėse rungtyse.

Neformalus bendravimas

Atvykusieji į renginį taps ne tik interaktyvios edukacinės programos dalyviais ir klausysis oficialių kalbų, bet ir bendraus su jo svečiais neformalioje aplinkoje. Visi galės užduoti aktualius klausimus, išgirsti specialistų patarimus, kaip sėkmingai suplanuoti savo karjerą bei pasidalinti nuomonėmis bei įžvalgomis.

Kadangi pagrindiniai renginio dalyviai – jaunimas, tai ir bendrauti bei diskutuoti tarpusavyje ir ieškoti atsakymų į jums aktualius klausimus galėsime ne pasiskirstę – vieni tribūnoje, kiti salėje – o bendrame būryje.

Renginio atmosferą kurs ir ausis džiugins DJ TITOU. Renginio balsas – IGNAS KRUPAVIČIUS.

Pirmasis renginys vyks 2018 m. birželio 26 d. Alytuje (Rotušės aikštėje), sekantis – 2018 m. birželio 27 d. Marijampolėje (J. Basanavičiaus aikštėje). Abu renginiai vyks nuo 12:00 iki 18:00 val.

Projektą inicijuoja Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras. Projektas „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“ (Nr. 09.4.1-ESFA-V-713-01-0001) įgyvendinamas ir finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius