Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 3d. 15:17

Projektui „Susitikim, mieli senjorai“ įteiktas Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimas

Projektui „Susitikim, mieli senjorai“ įteiktas Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimas
Projekto partnerio nuotr. / Projektui „Susitikim, mieli senjorai“ įteiktas Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimas

Jau trečius metus iš eilės vykstančiam projektui „Susitikim, mieli senjorai“ šie metai – ypatingi. Projektas ne tik sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių bei rėmėjų dėmesio, tačiau neliko nepastabėtas visuomenės ir praeitą savaitę vykusiuose kasmetiniuose Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamuose apdovanojimuose „Už sveiką gyvenseną“ gavo apdovanojimą„Už aktyvumą nepavaldų amžiui“. Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo projekto iniciatorius Edgaras Stanišauskas bei pagrindinio projekto dovanotojo prekybos tinklo IKI atstovė Indrė Baltrušaitienė.

Atsiimdamas apdovanojimą E.Stanišauskas neslėpė emocijų: „Su projekto komanda, žinoma, labai apsidžiaugėme, kai sužinojome, kad laimėjome, tačiau tuo pačiu visi puikiai supratome, kad šis apdovanojimas – visų. Visų tų, kurie dirbo, dirba ir dirbs dėl to, kad vyresnio amžiaus žmonės mūsų šalyje būtų laimingesni ir sveikesni. Nes jie to nusipelnė. Na, o šiandien, ant šios scenos man didžiulė garbė stovėti kartu su pagrindiniu mūsų projekto dovanotojo, prekybos tinklo IKI atstove Indre Baltrušaitiene. Socialiniai projektai be tokio atsakingo ir pavyzdingo verslo pagalbos nebūtų tokie, kokie yra dabar. Mūsų projektas be prekybos tinklo IKI ir kitų rėmėjų, kurie patikėjo, mus rėmė ne tik šiais metais, bet ir ankstesniais – nebūtų toks, koks yra šiandien. Labai ačiū Jums visiems. Garbė ir didžiulis malonumas dirbti su žmonėmis, kuriems nuoširdžiai rūpi. Na ir, žinoma, ilgamečiai mūsų projekto mokytojai – Dalia Michelevičiūtė, Kristina Račkauskaitė, Toma Peštenė bei Linas Liandzbergis, kurie mūsų projekto dalyviams tapo tikrais draugais. Ačiū už atviras Jūsų širdis. Mums esate labai svarbūs. Linkėjimai visiems mūsų projekto dalyviams, žinoma, pažadame nesustoti ir judėti į kitus Lietuvos miestus“, – minėjo E.Stanišauskas.

Prie projekto „Susitikim, mieli senjorai“ pagrindinių dovanotojų šiais metais prisijungęs prekybos tinklas IKI tapo ir kitų metų projekto dovanotojais.

„Esame dėkingi už galimybę prisijungti. Mes didžiuojamės būdami tokio projekto dalis, mums išties didelė garbė“, – kalbėjo prekybos tinklo IKI komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė. „Senjorai yra jautri ir itin svarbi mūsų visuomenės dalis, tad pagalba jiems, tikiu, gali būti neįkainojama. Mano senjorės močiutės išmintis byloja „Žiovulys laužo, niekas nepagniaužo“, kas reiškia nuobodulį, tad mes tikimės, kad šiuo projektu bent kiek jį prasklaidome“, – sakė I.Baltrušaitienė.

Partnerio turinys
Komentarai
Temos: 1 Senjorai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką