Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 3d. 10:12

Regina: amžius – ne kliūtis išmokti anglų kalbos

Regina
Partnerio nuotr. / Regina

Apklausus lietuviai, kurie anglų kalbą bandė išmokti sulaukę 30 ir 40 metų, paaiškėjo, kad jie taip ir neišmoko laisvai kalbėti angliškai. Daugelis apklaustųjų manė, kad didžiausia kliūtis yra amžius, dėl kurio nebeįmanoma taip lengvai išmokti naujos kalbos. Regina (42 m.) iš Vilniaus, vos per kelias savaites išmokusi anglų kalbos, įrodė priešingai. Toliau skaitykite ir sužinokite, kaip jai pavyko to pasiekti!

– Regina, papasakok apie savo ankstesnę anglų kalbos patirtį!

– Anglų kalbos mokiausi mokykloje, bet nepasakyčiau, kad mano lygis buvo aukštas. Neseniai bandžiau vieną anglų kalbos kursą, bet po kelių kartų supratau, kad tai nesuderinama su darbu ir šeima. Teko daug mokytis namie, kad neatsilikčiau nuo kurso. Viską jau nebe taip lengvai įsimenu, todėl pasidaviau ir kursą mečiau.

– Kodėl nusprendėte išbandyti anglų kalbos kursus internete?

– Anglų kalbos reikia visur – darbe, keliaujant pas draugą į Airiją, internete ir t.t. Auginu dukrą, kuri jau kalba angliškai. Nebenorėjau jaustis nejaukiai, kai kas nors ko prašydavo angliškai arba turėjau prašyti kitų man vertėjauti. Norėjau jaustis laisvai ir suprasti anglų kalbą tokiu pat lygiu kaip rusų. Tada dar kartą bandžiau išmokti anglų kalbą, bet šį kartą pasinaudojau šveicarišku metodu.

– Kodėl nusprendėte išbandyti šveicarišką kalbos mokymosi metodą?

– Socialiniuose tinklapiuose perskaičiau kitų moterų istorijas, kad jos tokiu būdu išmoko kalbėti angliškai. Man atrodė, kad tai kažkas naujo, verto išbandyti. Mano pasirinkimą lėmė keli veiksniai. Galimybė mokytis kalbos man patogiu metu bei gera kaina ir garantija.

– Ar per porą savaičių galėjote susikalbėti angliškai?

– Kai pirmą kartą išbandžiau pamokas, supratau, kad šis metodas yra labai įdomus – reikėjo pasirinkti paveikslėlius ir atlikti įvairius testus. Viską buvo labai lengva įsiminti. Kai viskas susideda į visumą, apima didžiulis pasitenkinimo jausmas. Kiekvieną dieną apie 15 minučių prisijungdavau ir mokydavausi anglų kalbos. Šia programa labai paparasta ir lengva naudotis. Su savo drauge iš Airijos kartais angliškai kalbuosi telefonu. Anksčiau to negalėjau padaryti. Žinoma, kalbą dar reikia tobulinti, tačiau jau galiu palaikyti pokalbį šia kalba. Pagaliau gerai jaučiuosi vartodamą anglų kalbą.

– Ką patartumėte 15min skaitytojams, norintiems išmokti anglų kalbos?

– Jei norite kalbėti angliškai – pirmyn. Nieko panašaus į šią programą nesu bandžiusi ir negalėčiau rekomenduoti geresnio kalbos mokymosi metodo. Nedvejokite ir užsiregistruokite.

Pasak šveicariško kalbos metodo sudarytojų, šioje programoje mokymasis anglų kalbos skiriasi nuo kitų siūlomų programų. Atlikite nemokamą testą ir PRADĖKITE MOKYTIS ANGLŲ KALBOS JAU DABAR!

Reklama

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

04:05
02:52
00:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką