TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Rusijos dopingo skandalas – būdas pasipelnyti

Rytoj prasidedančias Rio de Žaneiro Olimpines žaidynes temdantis Rusijos dopingo skandalas kelia ažiotažą ne tik sporto pasaulio kuluaruose, bet ir lažybų bendrovėse. Pastarųjų atstovų teigimu, statymai už tai ar Rusijos sportininkai bus pagauti vartojantys dopingą – vieni populiariausių.
Rusijos sportininkai
Rusijos sportininkai / Projekto partnerio nuotr.

Iš beveik 400 sportininkų delegacijos, kurią į Braziliją ketino siųsti Rusijos Olimpinis komitetas, skirtingų sporto šakų federacijos pašalino jau 120 ir šis skaičius gali dar išaugti, kadangi vis dar svarstomos kai kurių sportininkų pateiktos apeliacijos.

Vis dėlto, nepaisant to, kad į Rusijos atstovai visų žaidynių metu neabejotinai bus po padidinamuoju stiklu, lažybų bendrovės mano, kad didesnė tikimybė, jog pačiame Rio vartojantys dopingą jie pagauti nebus.

„Rusai, ko gero, ir patys supranta, kad jei nors vienas jų sportininkas Olimpinėse žaidynėse bus pagautas naudojantis draudžiamus preparatus, jiems tai gali sukelti dar liūdnesnes pasekmes nei iki šiol. Jau dabar buvo pašalinta ypač daug jų atstovų, todėl rizika – labai didelė.

Mes manome, kad rusai atsispirs pagundai ir bandys žaidynėse pasirodyti garbingai, nors riba tarp galimybės, jog nors vienas jų sportininkas bus pagautas su dopingu ir kad nebus – tikrai maža“, – teigė lažybų bendrovės „TonyBet“ atstovas Marius Zalensas.

Tačiau tai – tik vienos iš daugelio neįprastų lažybų, kuriomis azartiškiems sporto gerbėjams lažybų bendrovės siūlo pasipelnyti. Žaidėjams siūloma statyti už tai ar geriausia šalies plaukikė Rūta Meilutyte prieš svarbiausią sezono startą savo nagus papuoš Lietuvos vėliavos spalvomis, ar draugiškose rungtynėse su Argentina galimai pergalingą, tačiau neįskaitytą tolimą metimą pataikęs Robertas Javtokas pakartos tai ir Rio arenose, ir ar nors vienas, savo netaikliais baudų metimais pagarsėjusio JAV rinktinės vidurio puolėjo DeAndre Jordano, metimas nepasieks lanko.

„Vis dėlto, daugiausiai dėmesio per Olimpines žaidynes tarp sporto aistruolių susilaukia Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynės. Už jų baigtis lažinamasi daugiausiai – už tai kelintą vietą mūsiškiai užims savo grupėje ir kelinti jie liks bendroje įskaitoje.

Dauguma besilažinančiųjų mano, kad šiemet, po 16-os metų pertraukos Lietuvos rinktinė pagaliau iškovos medalius. Žinoma, auksas iš anksto prognozuojamas amerikiečiams, tačiau lietuvių galimybės pasidabinti tiek sidabro tiek bronzos medaliais, tarp besilažinančiųjų vertinamos labai aukštai“, – pasakojo M. Zalensas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius