Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2015 sausio 12d. 17:01

Šeimai duotą pažadą ištesėjo „Teleloto“ studijoje

Vairuotojas Algirdas Mikšėnas iš Vilniaus raj. laimėjo automobilį „Škoda Fabia“.
Vairuotojas Algirdas Mikšėnas iš Vilniaus raj. laimėjo automobilį „Škoda Fabia“.

„Pažadėjau šeimai automobilį. Reikia pakeisti seną vežimą naujesniu“, – juokavo šį sekmadienį „Teleloto“ studijoje prie seifų žaidęs vairuotojas Algirdas Mikšėnas iš Vilniaus raj. Vyro ryžtas pasiteisino – atsisakęs vedėjo siūlomų pinigų jis laimėjo automobilį „Škoda Fabia“.

Užsispyręs būtinai laimėti automobilį Algirdas nė nesileido į derybas: „Nesvarbu koks, svarbu automobilis. Juk dovanotam arkliui į dantis nežiūri“, - vėl šmaikštavo jis.

Algirdas drąsiai atsisakė vedėjo pasiūlytų 3200 Eur (11 048 Lt). Jau po akimirkos jo džiaugsmui ir nuostabai nebuvo ribų: seife buvo automobilis „Škoda Fabia“.

Sekmadienį paaiškėjo, kad 300 000 Lt (86 886 eurų) čekį butui laimėjo siuvimo įmonės kontrolierė Irena Tažibajeva iš Kėdainių. Ji su vyru ir dukra šiuo metu gyvena bute, bet neseniai nusipirko namą, kurį dar reikės renovuoti. Laimėjusi 300 000 Lt, ji galės grąžinti iš banko paimtą paskolą ir įsirengti naujuosius namus.

„Teleloto“ prasidėjo visureigių mėnuo. Net keturias savaites iš eilės bus galima laimėti tik „Subaru XV“ ir „Dacia Duster“. Pirmasis lošimas – jau šį sekmadienį. Bilietus galima įsigyti jau dabar.

Daugiau informacijos – www.perlas.lt

 

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką