Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

SEO paslaugos – sėkmingam verslui ir pardavimams

Informaciniame amžiuje, kai naudojimasis kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais yra tapę kiekvieno iš mūsų kasdienybe ir darbo priemonėmis, ypatingai svarbus tapo žinomumas internetinėje erdvėje. Bet kokį verslą, teikiamas paslaugas siūlantys prekiniai ženklai turi interneto svetainę, paskyras socialiniuose tinklapiuose. Tačiau verslininkams neretai iškyla problema, kaip išsiskirti iš konkurentų, teikiančių tokią pačią ar panašią paslaugą, kaip juos aplenkti, tapti matomais internetinėje erdvėje ir ženkliai padidinti pardavimus? Vienas populiariausių taikomų metodų – SEO paslaugos. SEO – tai optimizavimas paieškos sistemoms, kuomet specialistams atlikus tam tikrus veiksmus kliento tinklapyje, šis užima aukštas pozicijas pačioje populiariausioje pasaulyje Google paieškoje. Tam, kad tinklapis užimtų aukštas pozicijas paieškos sistemoje, jis turi atitikti tam tikrus reikalavimus, būtų kokybiškas, su įdomiu, aiškiu ir plačiai aprašomu turiniu, o tuomet jame apsilankys kur kas didesnis srautas žmonių, potencialių klientų, kurie įsigys tinklapyje teikiamas paslaugas ar prekes.
Internetas
Internetas / 123rf.com nuotr.

SEO teikia akivaizdžią naudą verslui. Visų pirma, SEO paslaugų dėka tinklapyje yra pasiekiama tikslinė auditorija, kurie lankosi jūsų svetainėje dėl to, kad yra suinteresuoti įsigyti prekes ar paslaugas, kurių pagal tam tikrus raktažodžius ieškojo paieškos sistemoje. Tikslinis klientas nuo įprasto skiriasi tuo, jog šis lankosi tam tikroje svetainėje ne su tikslu apžiūrėti, kas yra siūloma, bet turėdamas tikslą įsigyti teikiamas paslaugas ir tinklapyje praleisti kuo daugiau laiko. Antroji SEO nauda – vis didėjantis lankytojų srautas tinklapyje. Dažniausiai asmenys, naršantys internete ir kažko ieškantys, kur kas labiau pasitiki tais tinklapiais, kuriuos galima aptikti pirmame paieškos puslapyje. Remiantis šaltiniais, pirmajame paieškos sistemos puslapyje esantiems tinklapiams atitenka net 97% lankytojų srauto. Kuo aukštesnėje pozicijoje yra tinklapis, tuo didesnis srautas žmonių jame apsilanko, o ilgainiui šis skaičius tik didėja. Trečia, SEO dėka prekinis ženklas tampa kur kas geriau ne tik matomas, bet ir žinomas. Pagal tam tikrus raktažodžius optimizuojama paieškos svetainė tampa lengvai randama, o žmonės, pastebėdami ją ne tik paieškos sistemose, bet ir socialinėje erdvėje, geriau prekinį ženklą įsimena, rekomenduoja draugams, kolegoms bei įsigyja teikiamas paslaugas.

Tinklapio pozicijoms organinėje paieškoje didėjant, taip pritraukiamas natūralus lankytojų skaičius. Paspausti ant svetainės nuorodos nieko nekainuoja, o tai mažina galimas reklamos išlaidas. Žinoma, kuo daugiau būdų įmonė ar privatus asmuo, teikiantis paslaugas, prekes reklamuojasi, tuo jo žinomumas ir pardavimai didėja. Todėl tam, kad būtų pasiekti aukščiausi galimi rezultatai ir verslas sėkmingai vystytųsi bei klestėtų, rekomenduojama kuo daugiau reklamavimo būdų internetinėje erdvėje.

SEO yra skirstomas į vidinį bei išorinį. Tam, kad tinklapis būtų tinkamai „suprastas“ paieškos sistemose, jame turi būti akcentuojamas pagrindinis tinklapio turinys ir svarbiausia informacija. Įvairių techninių dalykų dėka kaip tinklapio vidinių nuorodų optimizacija, tinklapio sutvarkymas pagal standartus, turinio optimizavimas parinktiems raktažodžiams, tinklapio paveiksliukų ir teksto optimizavimas, paieškos sistemos daug lengviau „supranta“ tinklapį. Išorinį SEO sudaro specialių straipsnių su raktažodžiais rašymas, tinklapio įtraukimas į aukšto reitingo direktorijas, registracija į skirtingus socialinius tinklus, tinklapio įtraukimas į aukštą reitingą turinčias naujienų tarnybas ir pan.

Atlikus SEO, lankytojų srautas tinklapyje nesustoja, o tik didėja. Šiuo atveju, naujų klientų daugėja organiniu būdu, o tinklapio savininkas džiaugiasi padidėjusiais paslaugų ar prekių pardavimais. Tam, kad SEO paslaugos būtų suteiktos profesionaliai, rekomenduojama kreiptis į skaitmeninės rinkodaros agentūras, turinčias patirties, reikiamas žinias, aukštą kvalifikaciją ir rekomendacijas. UAB „CET“ – su Lietuvos ir užsienio įmonėmis dirbanti skaitmeninės rinkodaros agentūra, galinti pasiūlyti profesionaliai teikiamas SEO paslaugas, užtikrinančias ženkliai didesnį tinklapio lankytojų ir paslaugos pirkėjų srautą bei aukštą poziciją organinėje paieškoje. Taip pat darbų eigoje yra siunčiamos ataskaitos klientams, aktyviai bendraujama su jais, atsižvelgiant į pageidavimus, reikalavimus, atsakant į visus iškylančius klausimus. Taip pat įmonė gali rekomenduoti pakitimus, kurie tinklapiui padėtų pasiekti kuo aukštesnių rezultatų ir didesnių pardavimų.

Taigi, jeigu kiekvieno verslo pagrindinis tikslas – sėkmingai bendraujant su klientais parduoti teikiamas paslaugas ar prekes, SEO paslaugos yra būtent tai, ko jums reikia. Padidėjęs ir vis augantis lankytojų srautas tinklapyje, sėkmingi pardavimai, aukšta pozicija organinėje paieškoje – visa tai ir daugiau galima sulaukti, užsisakius SEO paslaugas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius