Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti

Šilumos siurbliai tampa pagrindine namų šildymo sistema

Daugeliui žodžių junginys „oro kondicionierius“ vis dar siejasi tik su oro šaldymu. Tačiau bendraudami su specialistais, kur kas dažniau išgirsite juos kalbant apie šilumos siurblius. Tai įrenginiai skirti ne tik patalpų vėsinimui, bet ir šildymui, o nauja jų karta gali dirbti ir prie itin žemų temperatūrų. Praėjusį penktadienį spalio 6 d. viešbutyje „Panorama“ įvyko „Cooper&Hunter“ naujų šilumos siurblių pristatymas.
Cooper&Hunter įrangos pristatymas
Cooper&Hunter įrangos pristatymas / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Susirinkusiems oro kondicionavimo, vėdinimo, santechnikos specialistams buvo pristatyti naujos kartos „Cooper&Hunter“ šilumos siurblių oras – oras ir oras – vanduo modeliai, naudojantys ekologišką R32 freoną, VRF sistemos. Konferencijos metu buvo apžvelgti mikroklimato įrenginiai: mobilūs oro kondicionieriai, oro drėkintuvai, oro sausintuvai (drėgmės surinkėjai). Seminaro dalyviai ir svečiai dalinosi patirtimi bei rinkos įžvalgomis.

UAB „Sanlėja“ yra oficiali „Cooper&Hunter“ atstovė Lietuvoje. Šios įmonės marketingo specialistė Karolina Šusterova pasakoja, kad šilumos siurbliai – tai puiki, taupi ir moderni šildymo alternatyva, tinkanti tiek naujos, tiek senos statybos būstui. Šilumos siurblių veikimo principas labai primena oro kondicionierius, tik jų pagrindinis darbas – šildyti patalpas. Šilumos siurbliai yra technologija, kuri energijos išgavimui naudojasi gamtos šaltiniais, tokiais kaip oras ir vanduo. Tai labai aktualu ne tik namų savininkams, bet ir gyvenantiems butuose – ypač, kol nėra įjungtas šildymas. Todėl šiuo įrenginiu galima ne tik vėsintis vasarą, bet ir efektyviai šildytis būtent tokiu metų laiku.

„Garsūs prekiniai ženklai investuoja didelius išteklius bandymams ir plėtrai, kad vartotoją pasiektų geriausia ir kokybiškiausia įranga. Šiuo metu viskas sutelkta į šilumos siurblių darbą prie itin žemų temperatūrų. Mėgstantys išmanią įrangą džiaugiasi ilgos distancijos Wi-fi valdymu – tai labai aktualu ir sodybų savininkams. Be to, šie įrenginiai atitinka ERP (energy-related products) direktyvą, kuria siekiama sumažinti CO2 emisijos kiekį ir elektros energijos sąnaudas. Taigi įrenginiai tapo gerokai ekonomiškesni, o gamyboje pradėtas naudoti ekologiškas freonas, kuris saugo gamtą ir ozono sluoksnį“, – klimato kontrolės įrenginių rinkos tendencijas komentavo K.Šusterova.

„Be to, šiemet pristatėme ir novatorišką technologiją, kuri užtikrina septynių pakopų oro valymą. Ji be gailesčio šalina bakterijas, dulkių erkutes ir grybelį. „Cooper&Hunter“ švarai bei gaivai teikia labai didelę reikšmę – net valdymo pulteliai padengti antibakteriniu sluoksniu“, – pridėjo ji.

Pokyčius rinkoje mato ir montuotojai. Šilumos sistemų montavimo įmonės UAB „Artrasas“ vadovas Arūnas Rimkus teigia, kad per pastaruosius keletą metų šilumos siurblių galimybės ženkliai padidėjo. „Prieš penketą metų šilumos siurbliai iš tikrųjų buvo silpnesni, ir neturėjo galimybės dirbti prie žemos temperatūros. Dabar pasirodžiusi ketvirta ir penkta kompresorių karta, leidžia jiems efektyviai dirbti net prie -30°C temperatūros. Todėl šiandien jie naudojami, kaip pagrindinis šildymo įrenginys“, – pasakojo A.Rimkus.

A. Rimkus su „Cooper&Hunter“ įranga susipažino prieš trejetą metų, ir per visą šį laikotarpį iš klientų negirdėjo jokių priekaištų. „Tai yra tokia įranga, kurią sumontavai ir pamiršai, nes išskyrus techninį aptarnavimą, dažniausiai nieko daryti nereikia. Klientai paprastai neturi jokių nusiskundimų, o tai, aišku, yra labai gerai“, – džiaugėsi jis.

UAB „Sanlėja“ atstovė Karolina teigia, kad klientams labai patinka ilgesnis garantijos laikotarpis, kuris siekia net 5 metus. Tokį terminą suteikti gali tikrai ne kiekvienas šilumos siurblių gamintojas. „Klientai supranta, kad šilumos siurblys yra ilgalaikė investicija, todėl be kainos bei techninių parametrų, garantija yra taip pat svarbus aspektas renkantis šildymo įrangą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką