Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Techniniai sprendimai pramonei, buičiai ir energetikai

Pasimetusi mergina
123rf.com nuotr. / Pasimetusi mergina
Šaltinis: Reklama
Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo
0
A A

Pramonei, energetikai ir buičiai visoje metų eigoje prireikia įvairių techninių sprendimų. UAB „Technobaltic“ atstovauja įvairias įmones, gaminančias ir tiekiančias aukštos kokybės vokiškus pramoninius ir buitinius benzininius, dyzelinius, dujinius generatorius, sraigtinius siurblius ir smulkintuvus, įvairios paskirties pramoninius siurblius, maišykles, aeratorius, giluminius ir šulinių siurblius, įvairios paskirties siurblius su elektriniais varikliais, benzinines bei dyzelines motopompas, benzininius, dyzelinius elektros generatorius, membraninius/diafragminius siurblius, įvairios konstrukcijos cheminius siurblius ir kitą įrangą.

Prireikus tam tikrų sprendimų pramonėje ar buityje rekomenduojama užpildyti užklausos formą įmonės tinklapyje ir čia dirbantys specialistai pateiks geriausią siūlomą įrangos sprendimą. „Technobaltic“ siūlo platų skirtingų produktų pasirinkimą, o jų kategorijos yra skirstomos į: elektros generatoriai, vandens siurbliai, fekaliniai siurbliai, purvo ir drenažiniai siurbliai, priešgaisrinės siurblinės, cheminiai siurbliai, naftos ir tirštų produktų siurbliai, vakuuminiai siurbliai, uždaromoji vamzdynų armatūra. Tad kokiomis savybėmis ir paskirtimi pasižymi kiekviena šių kategorijų?

Elektros generatoriai skirstomi į benzininius ir dyzelinius. Jie skirti tiekti elektros energiją. Didžiausios galios generatoriai elektros energiją gali tiekti net ištisiems priemiesčiams. Įmonė siūlo ne tik įvairaus galingumo generatorius, bet ir platų atsarginių dalių pasirinkimą, eksploatacines medžiagas. Visi elektros generatoriai griežtai atitinka visas normas, kurios priimtos Europos Sąjungoje. Elektros generatoriai ir jų sistemos gali būti: dyzeliniai elektros generatoriai, nešiojami benzininiai generatoriai, energetinės sistemos telekomunikacinei įrangai, energetinės sistemos su alternatyviais energijos šaltiniais, asmeninės monitoringo sistemos, mažos šiluminės jėgainės su šilumos utilizacija. Benzininiai elektros generatoriai yra skirstomi į: mažos galios, elektros generatoriai vidutinės galios iki 6kW, didelio našumo iki 10kW ir daugiau. Benzininiai generatoriai dažniausiai naudojami statyboje ir žemės ūkyje. Jie pasitarnauja vandens ir dujų tiekime, melioracijoje. Taip pat jie pasižymi mobilumu, nes yra patogiai transportuojami iš vienos vietos į kitą. Dyzeliniai elektros generatoriai skirstomi į atviro tipo, su garsą izoliuojančiu gaubtu, uždaro bei konteinerio tipų. Elektros generatoriai gali būti paleidžiami per atstumą, o skirstomi į vienfazius ir trifazius.

Vandens siurbliai skirstomi į 12 kategorijų: benzininiai, dyzeliniai, giluminiai, skirti šuliniams, panardinami, savisiurbiai, monoblokiniai, nerūdijančio plieno, konsoliniai, daugiapakopiai vertikalūs, daugiapakopiai horizontalūs, „split“ tipo dvipusio įėjimo. Pagrindinės dvi vandens siurblių kategorijos: paviršiniai ir panardinami. Paviršiniai pagal paskirtį ir konstrukciją yra skirstomi į horizontalius monoblokinius, horizontalius konsolinius, vertikalius ir horizontalius daugiapakopius, dvipusio įėjimo, cirkuliacinius, savisiurbius, fekalinius, nuotekų ir drenažinius. Tuo tarpu pagrindiniai pagal jau minėtus kriterijus skirstomi į drenažinius, giluminius ir nuotekų. Išcentriniai siurbliai skirti karšto, šalto vandens arba kitų panašaus klampumo skysčių perpumpavimui. Tokie siurbliai pritaikomi buityje, pramonėje, energetikoje, žemės ūkyje, chemijos pramonėje ir kitose srityse. Išcentrinių vandens siurblių darbo ratai gaminami iš bronzos arba lieto ketaus. Kartais pastebima pagamintų iš švino, keramikos, kaučiuko ar kitų medžiagų. Konsoliniai ir monoblokiniai vandens siurbliai skirti švariam vandeniui pumpuoti, juos aptarnauti yra paprasta, o taip pat jie pasižymi kompaktiškumu.

Šiuolaikiniuose daugiabučiuose gyvenant dideliam skaičiui žmonių, žmonių saugumas yra labai svarbus, todėl pastatų apsaugos tarnybos turi tinkamai pasirūpinti priešgaisrinių siurblinių stotimis. Priešgaisrinės siurblinės gali būti: su dvejais elektriniais siurbliais, su dyzeliniu ir elektriniu siurbliu, su elektriniu/dyzeliniu ir slėgio palaikymo siurbliu, su elektriniu siurbliu, su dyzeliniu siurbliu, su dvejais panardinamais elektriniais siurbliais, su dvejais pusiau panardinamais elektriniais siurbliais. Tokio tipo stotys yra naudojamos įvairios paskirties objektuose: gyvenamuosiuose namuose, prekybos centruose, garažuose, sandėliuose, biuruose ir pan. Griežtus normų reikalavimus atitinkančios siurblinės, reagavimo į gaisrą greitis bei organizuotumas yra itin svarbūs veiksmai esant tokiam rimtam pavojui kaip gaisras.

Purvo, drenažiniai siurbliai skirstomi į savisiurbius, drenažinius su elektros varikliais, su benzininėmis/dyzelinėmis motopompomis, panardinamus purvo siurblius, sraigtinius siurblius bei panardinamus drenažinius siurblius. Cheminiai siurbliai gali būti nerūdijančio plieno monoblokiniai, horizontalūs monoblokiniai polimeriniai, vertikalūs polimeriniai siurbliai, membraniniai ir statinių, talpų siurbliai. Naftos ir tirštų produktų siurbliai: rotoriniai krumpliaratiniai siurbliai, sraigtiniai, membraniniai, o uždaromąją vamzdynų armatūrą sudaro įvairios sklendės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Santechnika Elektra
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką