Dabar populiaru
Publikuota: 2015 lapkričio 19d. 16:17

Tiesioginėje vaizdo transliacijoje – paskaita apie ateities profesijas

Mokytojas
123RF nuotr. / Moksleiviai

Bankas „Swedbank“, palaikydamas Nacionalinės karjeros savaitės iniciatyvą, lapkričio 24 d. kviečia vyresnių klasių moksleivius dalyvauti paskaitoje tema „Dabarties technologijos, praeities profesijos ir ateities kompetencijos“, kurią ves dr. Nerijus Mačiulis, banko vyriausiasis ekonomistas. Paskaitą nuo 9:00 val. tiesiogiai transliuos naujienų portalas 15min.lt, todėl apie savo ateities profesiją galvojantys jaunuoliai galės prisijungti, kad ir kur bebūtų. Paskaitos trukmė – 1.5 valandos.

„Technologijų naujovės keičia ne tik mūsų bendravimo, finansų valdymo ar mokymosi įpročius, bet ir transformuoja įprastas profesijas bei formuoja naujus lūkesčius ateities darbuotojams. Todėl apie profesijos pasirinkimą galvojantiems jaunuoliams itin svarbu sekti pokyčius šalies bei pasaulio darbo rinkose, nes sėkmingą karjerą lems ne šiandien populiarios srities pasirinkimas, o ateities kompetencijų įgijimas ir gebėjimas prisitaikyti prie darbdavių lūkesčių. Tikimės, kad ši paskaita padės moksleiviams geriau susigaudyti profesijų labirintuose ir apgalvotai pasirinkti savo ateities kelią“ , – renginio tikslą komentuoja renginį atidarysianti „Swedbank“ Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė.

Kaip darbo rinką veikia ir formuoja technologijos? Kokių sričių specialistų poreikis ateityje mažės? Kokios kompetencijos bus vertingiausios ateityje ir kaip jas įgyti? Kaip nuspręsti, kokią studijų kryptį ir profesiją rinktis? Tai – dalis klausimų, į kuriuos atsakymus vyr. ekonomistas N. Mačiulis interneto seminaro metu.

Paskaitą „Swedbank“ organizuoja kartu su profesinės savanorystės iniciatyva „Kam to reikia?!“.  Tiesioginės transliacijos pradžia naujienų portale 15min.lt – lapkričio 24 d. nuo 9:00 valandos.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:03
01:30
02:50

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką