Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tulikivi“ židinys – neblėstanti namų širdis

„Tulikivi“ židinys – neblėstanti namų širdis. "Kad nebūtų šalta" nuotr.
„Tulikivi“ židinys – neblėstanti namų širdis. "Kad nebūtų šalta" nuotr.
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Svarbiausi suomiškų „Tulikivi“ muilo akmens židinių bruožai – ekologiškumas, ekonomiškumas ir malonios šilumos skleidimas. Šiuos visame pasaulyje pripažintus židinius galima įsigyti ir Lietuvoje. Čia juos platina oficialus „Tulikivi“ atstovas bendrovė „Kad nebūtų šalta“. Pateikiame priežastis, kodėl verta rinktis šios bendrovės židininius.

Kas yra „Tulikivi“? „Tulikivi“ – tai didžiausias pasaulyje akmeninių ir skleidžiančių šilumą židinių gamintojas. Dabar „Tulikivi“ židinius galima rinktis iš 6 kolekcijų, kuriose yra daugiau kaip 1 000 skirtingų židinių dizaino kombinacijų. Elegantiški Suomijos bendrovės židiniai suderina kokybę, nepriekaištingą dizainą ir ekologiškas savybes.

Paprastumo filosofija. „Tulikivi“ misija – kurti lengvai naudojamus ir saugius produktus. Bendrovės židinius lengva prižiūrėti ir įrengti, tuo pasirūpina profesionalūs specialistai. Pirkėjui reikia rūpintis tik ugnies uždegimu.

Švarus ir efektyvus degimas. Gamintojas nuolat investuoja į degimo technologijų gerinimą. Dėl to „Tulikivi“ židiniai yra itin efektyvūs – sukūrenus glėbį malkų namai išlieka šilti ilgą laiką. Švarus degimas ir aukštas naudingumo koeficientas palieka labai mažai pelenų.

Muilo akmuo. Natūralus muilo akmuo (talkomagnezitas), iš kurio gaminami „Tulikivi“ židiniai, turi ypatingas šilumos kaupimo savybes. Dėl šių savybių muilo akmens židiniai skleidžia švelnią ir malonią šilumą, neišdegina kambario oro. Švelniai šiltą židinio paviršių galima paliesti plika ranka ir nenudegti, o šiluma skleidžiama iki 47 val.

Šildymas biokuru. Mediena – atsinaujinantis ir aplinkai nekenkiantis šilumos šaltinis. Ekologiški „Tulikivi“ židiniai pritaikyti kūrenti malkomis, medienos briketias ir granulėmis. Be to, malkų reikia visai nedaug: sezonui pakanka 6–8 kubinių metrų medienos.

Išskirtiniai židiniai. Visi „Tulikivi“ židiniai pasižymi trimis savybėmis: jie nekenkia aplinkai, yra ilgaamžiai ir savito dizaino. Židinių gamybai naudojamas muilo akmuo garantuoja lėtą ir malonų šilumos į aplinką skleidimą, o įdiegtos efektyvaus degimo technologijos padeda taupyti.

Šildymo galimybės. Naujieji „Tulikivi“ židiniai gali būti prijungti ir prie vandens šildymo sistemos – tuomet kūrenant ugnį sušyla ne tik patalpos, bet ir naudojamas vanduo. Veikiantis „Tulikivi“ židinys degimui gali naudoti orą iš išorės, tad neišdegina namų oro ir nekenkia sveikatai.

Daugiau informacijos apie „Tulikivi“ židinius tinklapyje www.kadnebutusalta.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką