15min be reklamos

Utenoje duris atveria A klasės verslo centras

Penktadienį, rugpjūčio 28 d., Utenos centre, J. Basanavičiaus g. 49A oficialiai duris atvėrė A klasės modernus verslo centras. Dar „Snoro“ banko pradėtas ir nebaigtas statyti aukščiausios kokybės pastatas šiandien jau tapo išskirtiniu objektu Utenoje, kuriame įsikūrė lyderiaujančios Utenos miesto ir regiono bendrovės.
Utenoje duris atveria A klasės verslo centras.
Utenoje duris atveria A klasės verslo centras.

2014 m. UAB „Lukneta“ įsigijo bankrutavusio banko „Snoras“ administracinį pastatą, kurio baigtumas buvo 70%. Nuo to laiko į galutinį verslo centro išvystymą buvo investuota dar 2 mln. EUR.

Projekto vystytojo UAB „Lukneta“ direktoriaus Giedriaus Baryso teigimu, šis NT produktas Utenos verslo, prekybos ir administracinių paslaugų rinkoje pralenkė laiką ir nežinia, kada čia atsiras bent jau panašios kokybės objektas.

„Tokios kokybės ir funkcionalumo verslo centrų Lietuvos regionuose labai mažai. Iš tiesų tai unikalus pastatas, tiek savo konstrukcinėmis, inžinierinėmis sistemomis, tiek ir architektūriniu sprendimu. 85% iš 2800 kv. m ploto centro jau išnuomota, liko tik keletas administracinių patalpų, kurias aktyviai siūlome rinkos dalyviams“, – teigia p. G. Barysas.

Pastatas unikalus ne tik daugiafunkciniu išplanavimu, pritaikytu paslaugų ir prekybos įmonėms, taip pat administracinių patalpų nuomininkams. Centre įdiegta pažangi bendrovės LG šildymo ir vėsinimo sistema leidžia kiekvienam nuomininkui individualiai pagal poreikius palaikyti patalpų mikroklimatą.

Verslo centre taip pat veikia moderniausios nuotolinio pastato valdymo elektroninės sistemos, leidžiančios efektyviai stebėti ir tausoti energijos išteklius. Verslo centre veikia du liftai, vienas iš kurių pritaikytas neįgaliesiems.

Utenoje duris atveria A klasės verslo centras
Utenoje duris atveria A klasės verslo centras

Šiuo metu pirmas ir antras centro aukštai pilnai užimti – pirmame įsikūręs AB „SEB bankas“, kavos namai „Vero Cafe“, VIASAT biuras ir „LUCHI lounge“ kavinė. Antrame aukšte – knygynų tinklo „Vaga“ parduotuvė, grožio salonas, optika, medicinos prekių ir kitos mažmeninės prekybos bei biurų patalpas besinuomojančios įmonės. Trečiasis verslo centro aukštas skirtas išskirtinai biurams.

Trijų aukštų pastatą projektavusios ,,Sigito Kuncevičiaus projektavimo firmos'' architektės Loretos Kuncevičienės teigimu, nors išoriškai pastatas uteniškiams jau pažįstamas, laikui bėgant iš esmės buvo perplanuotos vidaus patalpos, pritaikytos pagal šiandienos rinkos poreikius.

„Naujasis administracinis-komercinis pastatas – neabejotina dominantė J. Basanavičiaus ir Kauno gatvių sankirtoje, savo architektūrine išraiška atitinkantis modernias statybos galimybes ir tendencijas – skaidrus ir atviras visuomenei.

Apdailai panaudotas skaidraus ir emaliuoto stiklo derinys, papildant metalo ir akmens medžiagiškumu, sudaro prabangos ir išskirtinės kokybės pojūtį. Lenktų fasado stiklų paketų bei valcuotų aliuminio žaliuzių panaudojimas suteikia pastatui išskirtinumo“, – akcentuoja architektė.

Tikimasi, kad unikalus Utenos verslo centras, tamsiuoju paros metu vizualiai primenantis švytintį laivą, ilgainiui taps modernios Utenos simboliu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką