TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasaros atostogos kitaip – SOS suaugusiųjų sporto stovykloje

,,Sporto birža" įkūrėja Vlada Musvydaitė
,,Sporto birža" įkūrėja Vlada Musvydaitė
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Turbūt visi žinome tą jausmą, kuomet grįžę iš ilgų vasaros atostogų, praleistų tinginiaujant paplūdimyje ar prie baseino, jaučiamės pavargę, liūdni, o gal net ir visai nepailsėję? O kur dar keli papildomi kilogramai, netikėtai atsiradę besilepinant kaloringu maistu ir spalvingais kokteiliais... Jeigu toks kasmetinis vasaros atostogų scenarijus jau įgriso, visuomet verta paieškoti alternatyvų.

,,Sporto birža" įkūrėja Vlada Musvydaitė kviečia atostogas praleisti kitaip – SOS suaugusiųjų sporto stovykloje, kuri vyks liepos 19-25 dienomis, „Harmony Park“, Prienuose. Šešių dienų trukmės stovykloje dalyviai išbandys 13 skirtingų sporto šakų, su kuriomis juos supažindins profesionalūs treneriai. „Tai jau ne pirmoji mano organizuojama sporto stovykla, todėl jau žinau, kad laikas bus praleistas ir smagiai, ir produktyviai, o po šių atostogų dar kitų atostogų nebereikės. Stovyklos dalyvių dienotvarkė bus tiksli ir apgalvota: pietų miegas, maitinimas, atsiribojimas nuo veiklų, keliančių stresą ir trukdančių ilsėtis“, – pasakojo stovyklos vadovė Vlada Musvydaitė.

Atostogas praleisk kitaip – SOS suaugusiųjų sporto stovykloje, kuri vyks liepos 19-25 dienomis, „Harmony Park“, Prienuose.

Stovyklos metu itin daug dėmesio bus skiriama pilnavertei, subalansuotai mitybai. Tuo rūpinsis mitybos specialistas Artūras Sujeta. „Sportas, fizinis aktyvumas ir sveika mityba, be abejo, yra vieni svarbiausių veiksnių, darančių įtaką žmogaus sveikatai.  Visi, norintys atrasti kitokią savo gyvenimo kokybę, atsikratyti mitų ir sužinoti, ką, kada ir kaip reikia valgyti, yra kviečiami ir laukiami praleisti savaitę SOS suaugusiųjų sporto stovykloje“, - teigė A. Sujeta,  kuris stovyklos dalyvius ne tik prižiūrės ir konsultuos visas šešias dienas.

Visus dalyvius apžiūrės ir jų fizinį pasirengimą įvertins sporto medicinos gydytojas Kęstutis Linkus, o podiatrė Aušra Valevičienė atliks pėdų tyrimą. Pasak stovyklos vadovės Vlados Musvydaitės, labai svarbi ir psichologinė motyvacija, todėl bus surengtos šešios įkvepiančios paskaitos, kurias skaitys ne tik mitybos ir sveikatingumo specialistai, bet ir  lenktynininkas Dainius Matijošaitis, psichologė Aistė Jasaitytė, pasaulio čempionas Tomas Vaitkus.

Stovyklos metu dalyviai atsiribos ir nuo žalingų įpročių – alkoholio bei rūkymo. Vienas iš stovyklos trenerių  Ignas Bakėjus teigia, jog šie įpročiai yra visiškai nesuderinami su sportine veikla. „Sportas ir alkoholis niekuomet  nedera ir nederės. Žalingi įpročiai mažina produktyvumą, didina riziką, juk sportuojantis žmogus ir taip apkrauna savo širdį,o surasti nors  vieną priežastį, kodėl alkoholis galėtų būti reikalingas žmogaus organizmui – tiesiog neįmanoma. Mielai dalyvausiu šiame projekte, nes mano tikslas yra padaryti taip, jog visi suvoktų, kad pradėjus sportuoti vietos žalingiems įpročiams tiesiog nebelieka“, - teigė I. Bakėjus.

„Stovyklos dalyviai bus aprūpinti viskuo: dar prieš prasidedant stovyklai visi gaus dideles nuolaidas sportinei aprangai ir bėgimo bateliams įsigyti. Taip pat dalyvaujantys bus aprūpinti organizmui reikalingais naturaliais vitaminų šaltiniais – žuvų taukais“, - pasakojo V. Musvydaitė. „Jeigu ir jūs pagalvojote, kad galbūt ir verta atostogas praleisti šioje sveikatingumo stovykloje, tai jau nemaža pergalė tikslo link, o jei pasiryšite atvykti – tuomet tikrai galiu garantuoti, kad turėsite nepamirštamas vasaros atostogas.“

Stovyklos vadovė Vlada Musvydaitė kartu su treneriu Ignu Bakėjumi visus, norinčius daugiau sužinoti apie stovyklos programą, kviečia į nemokamą grupinę treniruotę, kuri vyks liepos 13 dieną, pirmadienį, 18:15 val., Vingio parke, Vilniuje.

Registruotis į SOS suaugusiųjų sporto stovyklą, vyksiančią liepos 19- 25 d. Harmony park, Prienuose,galima el. paštu info@sportobirza.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką