Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pardavimų Formulė“: verslas turi leisti sau pasvajoti, o vadovai įsijausti į klientų patirtis

Konferencija „Pardavimų formulė“
Organizatorių nuotr. / Konferencija „Pardavimų formulė“
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Gegužės 4 dieną „Compensa“ koncertų salėje vyko konferencijos „Pardavimų formulė“ antroji diena, kurioje 18 pardavimų guru dalijosi patirtimi su daugiau nei 1800 dalyvių.

„Pardavimų Formulė“ yra didžiausias metinis tokio tipo renginys Lietuvoje. Jo tikslas – suburti pardavėjus, šviesti ir ugdyti pardavimų bendruomenę. Antrąją konferencijos dalį atidarė Kevin Gaskell, sėkmingai dirbęs su „Porsche“, „Lamborghini“ ir „BMW“ kompanijomis.

Pagrindiniai K.Gaskell pranešimo punktai buvo: tikslų išsikėlimo svarba kompanijoje, pardavimų suvokimas ir gebėjimas pažvelgti į savo verslą ir šalies. „Ar pirktumėte patys iš savęs, ar būtumėte savo verslo klientai?“ – klausė auditorijos K.Gaskell.

Verslas turi leisti sau pasvajoti, o vadovai – įsijausti į klientų patirtis. Mažos detalės ir papildomos pastangos visada sukelia klientams teigiamus jausmus ir tai nelieka nepastebėta.

„Vienas iš mano verslų yra teritorijų apželdinimas. Nesenai turėjome klientę, kuriai kūrėme sodą. Darbų metu ji papasakojo, kad greitai bus jos dukters vestuvės. Mes pabaigėme darbus ir išvažiavome, bet vestuvių datą užsirašėme. Likus kelioms dienoms iki datos mūsų sodininkai vėl apsilankė ir nemokamai sutvarkė klientės sodą. Jos išraiška ir nuostaba buvo nepakartojama“, – pasakojo apie savo verslo patirtis K.Gaskell.

Daugiausia prie gerų atsiliepimų prisideda darbuotojų kūrybiškumas ir įsitraukimas. „Mėgstu ir skatinu kitus vadovus samdyti jaunus žmones. Mūsų darbuotojų amžiaus vidurkis – apie 25 metai. Mūsų žmonės – nauji, inovatyvūs, užsidegę, pilni idėjų ir nebūtinai baigę aukštąjį mokslą“, – dalinosi K.Gaskell.

„Net ir geras klientų aptarnavimas ar idėjos nepakels pardavimų, jei neapsidairysite ir neišmanysite regiono, kuriame dirbate,“ – patarė pardavėjams K.Gaskell.

Šiais metais „Pardavimų Formulėje” dalyvauja tokios žvaigždės kaip Neil Rackham, bestselerio „Spin Selling“ autorius, Marcus East, buvęs „Marks&Spencer“ Global Digital direktorius, buvęs „Apple“ and „Comic Relief“ vyriausiasis Digital vadovas ir daugiau nei 35 Lietuvos ir pasaulio pardavimų profesionalų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką