Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 2d. 16:26

Verslo sėkmės paslaptis – padaryti daugiau, nei tikimasi

Verslo sėkmės paslaptis – padaryti daugiau, nei tikimasi
Partnerio nuotr. / Verslo sėkmės paslaptis – padaryti daugiau, nei tikimasi

Kai parduotuvių vitrinos lūžta nuo produktų gausos, o įvairiausias paslaugas galima poros mygtukų paspaudimu užsisakyti per kelias minutes, rodos, ko gali trūkti? Pasirodo, paties paprasčiausio dalyko – nuoširdaus dėmesio, noro pagelbėti ir verslo suinteresuotumo kiekvienu klientu.

Apie tai, kodėl sveikatinimo paslaugas teikiančiai įmonei svarbiausia susitelkti į pacientus, o ne finansinę naudą, bei kaip visuomet padaryti šiek tiek daugiau, nei klientas tikisi, kalbamės su Ogmios mieste įsikūrusio salono „Masažo miestas“ vadovu Aurimu Papečkiu.

Svarbu pacientą pažinti ir suprasti jo poreikius

Anot pašnekovo, individualus susitelkimas į kiekvieną pacientą yra labai svarbus aspektas, kadangi didžioji dalis žmonių, besilankančių salone „Masažo miestas“, čia ateina vedini nugaros, kaklo, kojų ar kitokių skausmų. Jis pažymi, jog tokius pacientus būtina gerai išklausyti ir patarti, ką vienu ar kitu atveju daryti, kaip numalšinti kamuojantį skausmą, tačiau ne mažiau svarbu ir nesistengti priverstinai siūlyti įsigyti vis didesnį kiekį procedūrų. „Dažnas masažo salonas pacientams siūlys įsigyti kuo daugiau procedūrų. Taip yra daroma siekiant finansinės naudos, o iš tikrųjų tik gerai išsiaiškinus paciento poreikius galima tinkamai atsakyti į klausimą, ar pacientui reikalingas didesnis procedūrų skaičius. Masažo salone „Masažo miestas“ stengiamės pirmiausia gerai išsiaiškinti paciento sveikatos būklę, skausmo priežastis ir tik vėliau rekomenduojame įsigyti reikiamą skaičių masažo procedūrų. Tokiu būdu taupome paciento laiką ir išlaikome savo profesionalumą bei atsakingą požiūrį“, – pasakoja A.Papečkys.

Partnerio nuotr./Verslo sėkmės paslaptis – padaryti daugiau, nei tikimasi
Partnerio nuotr./Verslo sėkmės paslaptis – padaryti daugiau, nei tikimasi

Jis atkreipia dėmesį, jog nuoširdus požiūris į pacientą virsta į gerais ir ilgalaikiais santykiais su jais. „Jei mes galime padėti pacientui, tai reiškia, jog gauname abipusę naudą: pacientas jaučiasi laimingas, o mes jaučiamės gerai jam padėdami“, – tikina pašnekovas.

Sėkmės paslaptis – padaryti daugiau, nei būtina

Specialistas pastebi, jog lietuvius itin dažnai stebina geresnis aptarnavimo standartas, nei įprasta, ir pažymi, jog pacientus galėtų išskirti į dvi grupes: dėkingus ir nustebusius. „Dėkingi pacientai dažnai masažuotojams atsidėkoja atnešdami mažų dovanėlių, šokoladų bei kitokių smulkmenų, o nustebę – po pirmo apsilankymo masažo salone grįžta čia vėl ir vėl bei tampa ilgamečiais pacientais“, – pasakoja A.Papečkys. „Neretai pasitaiko atvejų, kai masažuotojas savo pertraukos metu masažuoja kelias minutes ilgiau, norėdamas padėti pacientui. Dažnai to nepabrėžiame ir neišskiriame, tačiau puikiai suprantame, kad pagalba tokiam pacientui yra būtina ir masažuotojai savanoriškai prailgina procedūros laiką. Galiu paminėti ir dar vieną paprastą pavyzdį – noras po procedūros pacientui pasiūlyti išgerti vandens. Juk visi žinome, kad po masažo jis yra tiesiog būtinas! Mūsų paslaptis paprasta – dėl paciento stengiamės padaryti šiek tiek daugiau, nei būtina“, – tikina pašnekovas.

Partnerio nuotr./Verslo sėkmės paslaptis – padaryti daugiau, nei tikimasi
Partnerio nuotr./Verslo sėkmės paslaptis – padaryti daugiau, nei tikimasi

Anot jo, tokie poelgiai santykius su pacientais veikia vienareikšmiškai teigiamai. „Aukštesni aptarnavimo standartai, kokybiška paslauga ir, svarbiausia, numalšintas skausmas bei gera kliento savijauta leidžia mums turėti daug sugrįžtančių klientų. Mums labai svarbu, kad žmogus išėjęs iš masažo apie tai papasakotų savo draugams ir artimiesiems. Juk tai – pati geriausia reklama“, – teigia A.Papečkys.

Partnerio turinys
Komentarai
Temos: 2 Sveikata Masažas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

04:04
02:49
00:10

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką