Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 25d. 14:58

„VIADA LT“ rekonstravo dar tris degalines

Atnaujintos „VIADA LT“ degalinės
Projekto partnerio nuotr. / Atnaujintos „VIADA LT“ degalinės

Didžiausią mažmeninės prekybos naftos produktais tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „VIADA LT“ iš esmės rekonstravo degalines Vejukuose (Raseinių raj.) ir Saulažolių kaime (Klaipėdos raj.) Spalio pabaigoje duris atvers ir atnaujinta degalinė Širvintose. Į trijų degalinių rekonstrukciją bendrovė investavo 1,74 mln. eurų.

„Šiais metais „VIADA LT“ tinklą Lietuvoje išplėtėme iki 123 degalinių. Siekiame net tik pirmauti pagal valdomų degalinių skaičių, tačiau ir pagal aptarnavimo kokybę – rekonstruojame ir šiuolaikiško kliento poreikiams pritaikome esamas degalines. Kitąmet taip pat esame suplanavę reikšmingas investicijas į tinklo atnaujinimą“, - teigė „VIADA LT“ vadovas Linas Vytautas Karlavičius.

Pasak „VIADA LT“ vadovo, spartų bendrovės plėtros tempą įrodo ir tarptautinis pripažinimas - šiemet „VIADA LT“ pateko į 500 didžiausių ir pajėgiausių Vidurio ir Rytų Europos įmonių sąrašą (405 vieta), kurį kasmet sudaro verslo rizikos valdymo bendrovė „Coface“.

„Į šį prestižinį sąrašą šiemet pateko 19 Lietuvos įmonių – didžiuojamės, kad plėsdami veiklą patekome tarp regiono lyderių“, - pabrėžė L. V. Karlavičius.

Atnaujintų degalinių Vejukuose (Raseinių raj.) ir Saulažolių kaime (Klaipėdos raj.) plotas išaugo dvigubai – nuo 100 iki 200 kv. m. Rekonstruojamos degalinės plotas Širvintose padidės nuo 70 iki 130 kv. m.

Rekonstruotos degalinės bus ne tik erdvesnės, bet ir modernesnės. Remiantis naujojo „Viada“ prekės ženklo koncepcija, pakeisti degalinių fasadai ir interjeras.

Atnaujinti degalinių baldai ir prekybinė įranga – tai leido gerokai padidinti prekių asortimentą. Įrengtos naujos degalų pylimo kolonėlės leis „VIADA LT“ lankytojams patogiau ir greičiau papildyti degalų atsargas. Atnaujintose degalinėse taip pat įrengtos „AdBlue“ užpildymo stotelės.

„Siekiame, kad atnaujintas degalines klientai pamėgtų, todėl ypatingą dėmesį skyrėme patogumui, moderniam ir jaukiam interjerui bei nepriekaištingam aptarnavimui. Tikimės, kad daugeliui lankytojų sustojimas „VIADA LT“ degalinėse reikš ne vien degalų bako papildymą, bet ir kelionės metu maloniai praleistą laiką“, - viliasi „VIADA LT“ vadovas.

Partnerio turinys
Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Ypatingos

04:06
09:17

Gera keliauti kartu

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Sveikata

Mamos prieš meningokoką

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką