TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vičiūnų“ grupė penkiems Kauno technologijos universiteto studentams įsteigė specialias stipendijas

KTU studentai
KTU studentai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiemet „Vičiūnų“ grupė penkiems aukštų mokslo rezultatų pasiekusiems Kauno technologijos universiteto (KTU) studentams įsteigė specialias paskatinimo stipendijas. Jos įteiktos gegužės mėnesį vykusiame iškilmingame universiteto posėdyje.

„Atsakingos verslo įmonės visame pasaulyje nuolat skatina pažangius studentus, o mūsų įmonių grupė ne vienus metus aktyviai diegia šią praktiką ir Lietuvoje. Mecenavimą vertinu ne tik kaip pagalbą ir paskatinimą perspektyviems jauniems žmonėms, bet ir kaip investiciją į visą Lietuvos verslo ateitį. Viena efektyviausių priemonių spręsti gerų specialistų trūkumą yra „augintis“ juos dar universitetų auditorijose“, – teigia „Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis.

Įmonių grupė gerai besimokančius KTU studentus skatina jau ketvirti metai 

Įmonių grupė remia specialybių, kurias vertina kaip perspektyviausias savo veikloje, studentus. Dvi stipendijos skirtos mechanikos ir inžinerijos studentams, po vieną automatikos ir valdymo, maisto mokslo ir technologijos bei logistikos studentams. Stipendijos skirtos tiek bakalauro, tiek magistro studijų programų studentams.

Į iškilmingą stipendijų įteikimo ceremoniją susirinkusius mecenatus ir studentus sveikino KTU rektorius prof. habil. dr. Petras Baršauskas.

mes labai vertiname bendradarbiavimą su KTU. Manau, kad bendros pastangos padeda mažinti ir jaunų specialistų emigracijos iš Lietuvos problemą - V.Matijošaitis

„Norint, kad jauni žmonės sklandžiai integruotųsi į darbo rinką, labai svarbu, jog verslas ir aukštojo mokslo įstaigos veiktų išvien. Todėl mes labai vertiname bendradarbiavimą su KTU. Manau, kad bendros pastangos padeda mažinti ir jaunų specialistų emigracijos iš Lietuvos problemą“, – sako V. Matijošaitis.

„Vičiūnų“ įmonių grupė ne tik nuolat finansiškai skatina pažangius studentus, bet ir kiekvienais metais universiteto absolventams suteikia įsidarbinimo galimybes. Vien per praėjusius metus įmonių grupėje įdarbinta 10 KTU absolventų. Šiuo metu įmonių grupėje iš viso dirba apie 100 KTU išsilavinimą turinčių specialistų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką