Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujas tinklalapis padės viešinti socialinius projektus

Šaltinis: 15min
0
A A

VšĮ „Geros valios projektai“ ir Pilietinės atsakomybės fondas kartu sukūrė unikalią svetainę PagalbaReklama.lt, kuri padės nevyriausybinėms organizacijoms (NVO) skleisti informaciją apie savo vykdomus socialinius projektus, iniciatyvas.

Šiame tinklalapyje savanoriškai užsiregistravusios svetainės nemokamai galės įdėti socialinių projektų reklaminius skydelius, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
 
„Daugumai nevyriausybinių organizacijų, kurios dažnai neturi pakankamai specialistų ar sugebėjimų, yra sunku paviešinti savo projektus. Tikimės, kad nauja reklamos skydelių sistema padės išspręsti šias problemas ir sulaukti visuomenės paramos“, – teigė tinklalapio vadovas Vladas Sapranavičius.
Nuo pat reklamos tinklo veikimo pradžios, į jo veiklą įsitraukė Lietuvos interneto lyderiai: 15min.lt, plius.lt, alfa.lt, skelbiu.lt, diena.lt,  zebra.lt ir kiti.
 Per dvi pirmąsias PagalbaReklama.lt veikimo paras socialinių projektų skydeliai jau buvo parodyti daugiau nei pusę milijono kartų.
„Tikimės, kad iki švenčių prie šio projekto prisijungs ir kiti nekomerciniai interneto tinklalapiai, tinklaraščiai bei gausiai lankomi Lietuvos portalai. Savo erdvėje įdėdami bent vieną labdaros projekto reklamos skydelį, jie leistų labdaros organizacijoms bei žmonėms, norintiems padėti, lengviau surasti vieni kitus“, – sakė V.Sapranavičius.
Per Pagalbareklama.lt sistemą visuomeninės organizacijos gali reklamuoti savo iniciatyvas, akcijas, pavyzdžiui, surinkti tam tikrą pinigų sumą nupirkti tam tikrą medicinos įrangą ar vaistus neįgaliems vaikams, arba pritraukti 200 savanorių padėti labdaros organizacijai rinkti ir perduoti senoliams aukojamus maisto produktus.
Organizacijos turės atitikti keliamus reikalavimus, jų norimas reklamuoti iniciatyvas atrinks Pilietinės atsakomybės fondo suformuotas atrankos komitetas.
 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką