Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 6d. 17:48

Penktadienį savaitraštyje „15min“ skaitykite: Seimo pirmininko butas – nei moterų, nei gėlių

Savaitės aukos
Savaitraščio „15min“ iliustr. / Savaitės aukos

Penkių vaikų motina Daiva Tuinylienė: „Kodėl kažkas turi mums padėti?“

Penkis vaikus auginantys vilniečiai Daiva ir Edmundas Tuinylos gauna vidutinio dydžio algas, bet valstybės paramos jiems nereikia. Sumanūs žmonės nesigėdija nei plušėti darže, nei priimti labdaros, sugeba šiek tiek pinigų atsidėti ir dar paremia kitus. „Kodėl kažkas turi mums padėti? – stebisi D.Tuinylienė. – Tegul padeda kitiems, kuriems labiau to reikia.“ Tuinylų mėnesio pajamos – 4 tūkst. Lt, taigi kiekvienam šeimos nariui tenka po 571 Lt.

Baltarusijos prekybos pyragą dalinasi lietuviai 

Naujoje parduotuvėje „Mart Inn“ asortimentas nėra didelis. Daugelis užrašų yra baltarusių kalba, o visose kitose parduotuvėse surašyta rusiškai. Visiška naujiena, kad kasose stovi terminalai, todėl gali pats atsiskaityti banko kortele. Tokiais įspūdžiais su savaitraščiu „15min“ dalijasi Minsko gyventoja, apsilankiusi lietuvių verslininkų brolių Gintaro ir Mindaugo Marcinkevičių neseniai atidarytoje parduotuvėje.

Savaitraščio „15min“ iliustr./Savaitės aukos
Savaitraščio „15min“ iliustr./Savaitės aukos

Ji yra Baltarusijos sostinėje, netoli „Kamenaja gorka“ metro stoties. Baltarusijoje tarp lietuvių verslininkų vyksta lenktynės – kas šioje didelėje šalyje sugebės greičiau pristatyti parduotuvių ir atsirieks didesnį mažmeninės prekybos rinkos kąsnį.

Dideles Tauragės ambicijas slopina kontrabanda

Pagal ekonominius rodiklius Tauragės apskritis atsilieka nuo kitų. Bet realios gyventojų perkamosios galios jie neatspindi – daugelį maitina rusiški degalai ir cigaretės, klesti neoficiali prekyba naudotais automobiliais. Tauragės valdžia ir verslininkai svajoja apie didžiąją pramonę ir dosnius investuotojus, tačiau siūlo skirtingus receptus.

Vyriška tvarka, paprasti baldai, daug įrėmintų nuotraukų, krepšinio atributikos ir jokių gėlių – taip atrodo Seimo pirmininko Vydo Gedvilo, gyvenančio sostinės Gedimino prospekte esančiame Seimo viešbutyje, butas. Savaitraštis „15min“ siūlo savo skaitytojams pasižvalgyti, kaip gyvena antrasis pagal svarbą šalies asmuo.

Alopecija – ne fizinė, o dvasinė kančia

Netikėta. Klastinga. Subjaurojanti kūno grožį. Suluošinanti sielą. Jos vardas alopecija. Tai – liga, kurią išgydo nebent laikas. Plaukai nuo galvos Marijampolėje gyvenančiai Gintarei nuslinko, kai jai buvo ketveri. Po to ataugo. Vėl nuslinko. Ir taip kelis kartus.

Pradinėse klasėse plaukai buvo išretėję kaktos srityje, tačiau, kaip sako Gintarė, gyventi tai netrukdė. Tačiau būnant vienuolikos per žiemos atostogas mergaitė per porą savaičių tapo plikut plikutėlė. Marijampolietė atsidūrė Kauno klinikose, kur medikai atliko tyrimus dėl apsinuodijimo sunkiaisiais metalais. Tačiau atsakymų tai nepateikė, o pasiūlytas odos gydymas irgi negelbėjo. Tik vėliau paaiškėjo, kad mergina serga neįprasta liga – alopecija, dėl kurios netenkama plaukų.

Temos: 2 Butas 15min
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką