Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienį savaitraštyje „15min“ skaitykite: Vogti geriausia dieną

SAVAITRAŠTIS
SAVAITRAŠTIS
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį ieškokite naujo savaitraščio „15min“ numerio.

Vogti geriausia dieną

„Snoro“ mirties faktas nustatytas lygiai prieš metus. Tačiau bankas ne tik dar nepalaidotas, bet ir skrodimas nebaigtas – stambieji indėlininkai viliasi atgauti savo pinigus, neaišku, kas nutekino informaciją apie banko mirtį žiniasklaidai, o jo buvę savininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas vis dar saugiai gyvena Londone. Metų neužteko išsiaiškinti, ar 3,4 mlrd. litų iš „Snoro“ sąskaitų emigravo be pėdsakų.

Pigūs skrydžiai: taupus moka dukart

15min.lt nuotr./Karjeros pabaiga
15min.lt nuotr./Karjeros pabaiga

Rinkdamiesi pigias oro linijas, iki galo išsiaiškinkite visas skrydžio taisykles, antraip kelionė gali smarkiai pabrangti. Jei esate verslininkas – netaupykite, nes pigių oro linijų triukai gali jums kainuoti verslo sandorį.

Nemokamas mokslas brangesnis už mokamą

Pasaulyje aukštajam mokslui taikomas piramidės principas. Pačioje viršūnėje puikuojasi universitetai. Viduryje – kolegijos. O pagrindą sudaro profesinės mokyklos. Lietuvoje ši piramidė apversta, mat aukštasis mokslas prieinamas ne tik gerai besimokantiems, bet ir gerai mokantiems.

Gini vilkus – dantis šiepia žmogus

Seniai turėjęs įsibėgėti vilkų medžioklės sezonas Lietuvoje prasidėjo tik šiomis dienomis. Kovą dėl medžioklės sustabdymo įsiūbavusi gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“ savo atkaklumu šiurpina ir medžiotojus, ir nuo plėšrūnų atakų kenčiančius ūkininkus.

Proga išsivaduoti iš bandito įvaizdžio

Iki laukiamiausios Nacionalinio dramos teatro šio sezono premjeros – režisieriaus Oskaro Koršunovo statomos Justino Marcinkevičiaus „Katedros“ – vos dvi savaitės. Režisieriaus talentu neabejoja niekas, o kaip sekasi Lauryną vaidinsiančiam Mariui Repšiui?

informacija
15MIN, UAB
Vadovas: Ramūnas Šaučikovas Darbuotojų sk.: 101 2015m . Pajamos: 3 - 5 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 15min
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką