Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienį savaitraštyje „15min“ skaitykite: Vytautui Šapranauskui buvo per sunku su savimi

Savaitraščio „15min“ viršelis
15min.lt / Savaitraščio „15min“ viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuo ir kitus straipsnius skaitykite penktadienį pasirodysiančiame naujame savaitraščio „15min“ numeryje.

Nelietuvių Lietuva: kas joje gyvens?

Be apgalvotos imigracijos politikos Lietuvą po 10–20 metų ištiks demografinė katastrofa – pavirsime pensininkų šalimi. Tokią niūrią prognozę skelbiantis Lietuvoje verslą turintis Kanados ekonomistas Artas DeFehras siūlo remtis savo gimtinės patirtimi – tuštėjanti Kanados Manitobos provincija ėmė vilioti jai naudingus užsieniečius. Rezultatas pranoko lūkesčius – nedarbas ėmė trauktis ir net per krizę buvo gerokai mažesnis nei šalies vidurkis.

V.Šapranauskui buvo per sunku su savimi

Teatro ir kino scenose, televizijos ekrane Vytautas Šapranauskas buvo nepakartojamas, bet gyvenime jam vis mažiau norėjosi juokauti ir buvo vis sunkiau ištverti akistatą su savimi. Visi, kurie pastaruoju metu įsijungdavo televizorių ir nepamatę V.Šapranausko laidoje „Chorų karai“ piktdžiugiškai pajuokaudavo: „aha, tai kur dabar jis dingo?“, dabar pritilo. Šį kartą V.Šapranauskas jau tikrai nebesugrįš.

Savaitraščio „15min“ iliustr./Savaitės dvikova – patriarcho pavasaris
Savaitraščio „15min“ iliustr./Savaitės dvikova – patriarcho pavasaris

Jautis su Avino uodega

„Gimiau šių Zodiako ženklų sandūroje, todėl esu žemiškas. Jaunystėje galbūt atrodžiau neišlaikytas, kategoriškas, bet man niekada netrūko pragmatiškumo“, – pasitikdamas 60-metį kalba aktorius ir režisierius Kostas Smoriginas.

Lengvasvoris diplomas

Lietuva pirmauja ES pagal studentų ir aukštąjį išsilavinimą turinčių žmonių skaičių, tačiau kai prabylama apie kvalifikuotą, specializuotą darbo jėgą, pradedama gręžiotis į užsienį. Ar ne todėl, kad kai kurie gauna diplomus universiteto suolą trynę ne dažniau nei bažnyčios?

Laukinių bankų tramdytojai

Jei bankas uždirba pelno, jį pasidalija jo akcininkai. Jei bankas griūva – nuostolius dengia valstybė. Taip yra Lietuvoje, tokia sistema galioja ir Europoje. Tačiau europarlamentarai giriasi radę būdą, kaip sumažinti bankininkų apetitą bei priversti juos mokėti už savo klaidas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką