Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 1d. 20:46

Savaitraštyje „15min“ penktadienį skaitykite: kas ji, „Achemos“ karalienė, šokas sudaužytų automobilių savininkams, Sigito Gedos provokacija

Raimundas Palaitis tapo atpirkimo ožiu.
Savaitraščio „15min“ iliustr. / Raimundas Palaitis tapo atpirkimo ožiu.

Penktadienį iki 12 val. pasirodys naujas savaitraščio „15min“ numeris.

Karalius mirė, tegyvuoja karalienė

Lyda Lubienė po Bronislovo Lubio mirties taip energingai perėmė vadžias, kad „Achemos grupės“ koncerne visi greitai suprato – atėjo šeimininkė. L.Lubienės užsakymu koncerno įmonėse dabar atliekamas finansinis auditas. Tai gali reikšti, kad naujoji savininkė nori tiksliai sužinoti, ką paveldėjo, arba tokių duomenų gali pageidauti nauji vadovai, kuriuos ji samdys. Koncerno didžiosios pertvarkos,  prasidės 2013 m., o pirmieji jų daigai turėtų būti pasėti jau šį pavasarį.

Edmondo Babensko sūnus: „Saugokitės mano tėvo“

„15min“ prieš savaitę publikuotas straipsnis apie visuomenei nematomą verslininko, viešosios įstaigos „Drąsinkime ateitį“ vadovo Edmondo Babensko veiklą sulaukė netikėto tęsinio. Redakcija gavo E.Babensko sūnaus Pauliaus laišką. Tokį, kokio nutylėti neįmanoma. „Tai perspėjimas su E.Babensku susijusiems asmenims ir verslo partneriams apie šio žmogaus, mano – jo sūnaus – nuomone, kenksmingus verslo ir moralės principus“, – rašo Paulius, sužinojęs, kad buvę jo tėvo pavaldiniai prabilo ne tik apie netesėtus E.Babensko pažadus, skolas, bet ir esą nešvariais būdais iš viešosios įstaigos į nuosavą verslą plukdomus pinigus.

Leonidas Iljičius Putinas

Rusijos premjeras Vladimiras Putinas jau šį sekmadienį bus trečią kartą išrinktas Rusijos prezidentu. Politologai ir sociologai neabejoja – V.Putinui nereikės net antrojo turo. Jis didžiajai Lietuvos kaimynei gali vadovauti net iki 2024-ųjų. Tokiu atveju taptų žmogumi, ilgiausiai vadovavusiu Rusijai per pastaruosius 100 metų. Dėl to Rusijoje Vladimiras Vladimirovičius Putinas jau dabar vadinamas „Leonidu Iljičiumi Putinu“. Aliuzija į iki paskutinio atodūsio valdžios vairo nepaleidusį Leonidą Brežnevą gal ir banali, bet kol kas tai taikliausias Rusijos politikos apibūdinimas.

Erotiška Sigito Gedos provokacija

Ką tik išleista Sigito Gedos (1943–2008) eilėraščių knyga „Freskos“ vadinama pirma tokia sodria ir atvira erotine lietuvių poezija. Neneigdami profesionalios S.Gedos rankos ir kaip visada netikėtų ėjimų, poetai ir literatūros kritikai svarsto, kaip šią knygą reikia skaityti ir suvokti. Poetas Arnas A.Ališauskas teigia, kad „Freskos“ yra skirtos išmanančiam skaitytojui, mokančiam iškoduoti šaržuotą ir karikatūrišką poeto kalbėjimą: „Čia – kaip su Rubensu. Vienas žiūri į jo paveikslą ir sako: „renesansas“. Kitas žiūri į tą patį paveikslą ir sako: „celiulitas“.

Sudaužė automobilį? Susimokėk pats!

Vairuotojai, apsidraudę privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, jaučiasi ramūs: jei kas nors sudaužys jų automobilius, nereikės mokėti už remontą. Tačiau ne vieną jau ištiko šokas, kai draudikai pareikalavo atverti pinigines. Pasirodo, automobiliui draudikai skaičiuoja nuvertėjimą. Pagal metodiką, daugiau kaip penkerių metų automobilis, palyginti su nauju, yra nuvertėjęs penktadaliu. Toks pat nuvertėjimas skaičiuojamas ir keičiamoms detalėms, tik, va, bėda – beveik niekas penkerių metų senumo detalėmis neprekiauja.

Temos: 1 15min
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką