Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tiražą skelbiame sąžiningai

Šaltinis: 15min
0
A A

Mūsų laikraštis – pirmasis Lietuvoje, kurio tiražas buvo pradėtas audituoti 2008 m. Kasmet auditą atlieka kompanija „Ernst&Young“. Nuo 2010 m. 4 kartus per metus audituojami ir kitų žiniasklaidos korporacijai „Schibsted“ priklausančių leidinių – „Žmonės“, „Laima“ ir kt. – tiražai.

Nors Lietuvoje yra įstatymas, nurodantis, jog leidinių tiražas turi būti audituojamas, tačiau Vyriausybės jau prieš keletą metų parengtas auditavimo tvarkos projektas vis dar nepatvirtintas. Jau buvo viešai diskutuojama apie tai, kad žiniasklaidos atstovai naudojasi šia įstatymo spraga ir dažnai tikrasis tiražo skaičius buna gerokai mažesnis. Neskaidrūs tiražai kenkia ne tik patiems leidiniams ir apgaudinėja marketingo specialistus, kurie planuoja reklamos išlaidas, tačiau suklaidina ir visą sektorių.

Mes manome, kad sąžiningai leidinių tiražą skelbiančių dienraščių ir žurnalų vadovai yra ypač suinteresuoti, kad visų leidinių tiražai būtų audituojami. Kai kurių Lietuvos kaimynių (pvz., Lenkijos, Rusijos) leidėjai rengia skaidraus verslo akcijas. Ekonominė situacija keičiasi, tiražai svyruoja, todėl mes norime, jog klientai visada būtų informuoti apie būtent šiuo metu esamą tiražą.

 

informacija
15MIN, UAB
Vadovas: Ramūnas Šaučikovas Darbuotojų sk.: 103 2015m . Pajamos: 3 - 5 mln. Eur
Temos 15min
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką