2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Klaipėdos meras: siekiame sugrąžinti žaliąsias rodykles

Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus pranešė, kad miesto gatvių sankryžose bus siekiama sugrąžinti žaliąsias rodykles, kurios buvo panaikintos beveik prieš trejus metus.
Klaipėdos senamiestis
Klaipėdos senamiestis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Nuolat stebėdami eismo pralaidumą mieste, matome, kad kai kuriose sankryžose vadinamosios žalios rodyklės gerokai pagerintų situaciją mieste“, – savo „Facebook“ paskyroje rašo A.Vaitkus.

Jis taip pat teigia, kad šiuo metu pačiu intensyviausiu paros metu virš sankryžų skraido dronai, kurie fiksuoja problemas bei eismo srautus. Taip aiškinamasi, kuriose sankryžose tikslinga sugrąžinti žalias rodykles prie raudono šviesoforo signalo.

„Paradoksalu, tačiau grąžinti žalias lenteles ar ne, spręsime ne mes, Klaipėdos miesto valdžia, o Vilniuje įsikūrę transporto specialistai iš VšĮ „Transporto kompetencijų agentūros“. Todėl privalome pateikti išsamiai išanalizuotą situaciją ir ją pagrįsti faktais – viską fiksuojantys dronai virš 19 Klaipėdos sankryžų – to įrodymas", – rašo meras.

Jis pateikė ir sąrašą sankryžų, kur žaliosios rodyklės sugrįžtų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką