2025-11-11 12:54

Policija įspėja vairuotojus: vienoje judriausių Vilniaus vietų išsiliejo degalai, kelio danga labai slidi

Vilniaus policija antradienį paskelbė svarbų ir skubų įspėjimą vairuotojams.
Transporto spūstys rekonstruojamoje Liepkalnio–Žirnių gatvių sankryžoje
Transporto spūstys. Asociatyvinė nuotr. / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Policija pranešė, kad vienoje judriausių Vilniaus vietų, Žirnių gatvėje, Tūkstantmečio gatvėje ir Vikingų gatvėje išsiliejo degalai, todėl kelio danga labai slidi.

„Vairuokite atsargiai, sumažinkite greitį ir laikykitės saugaus atstumo!“, – įspėja policija savo paskyroje „Facebook“. Šiose gatvėse gali susidaryti spūstys.

Eismo informacinės sistemos „Waze“ duomenimis, kito transporto vairuotojams papildomų iššūkių ties įvykio vieta, kol avarijos padariniai nelikviduoti, išties kilo.

Atvaizdas iš „Waze“ programėlės/Spūstys ties įvykio vieta
Atvaizdas iš „Waze“ programėlės/Spūstys ties įvykio vieta

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Edita Zdanevičienė 15min informavo, kad skambučio numeriu 112 sulaukta 12.18 val.

Visgi nutarta ugniagesių gelbėtojų į įvykio vietą nesiųsti, nes jokios specifinės profesionalios jų pagalbos nereikėjo.

Bendrasis pagalbos centras tik perdavė informaciją gatves prižiūrinčiai įmonei „Grinda“, kurios budinti brigada pasirūpino nuvalyti pavojingus teršalus nuo važiuojamosios dalies. Jokios avarijos minimose vietose nebuvo, teršalai iš sunkvežimio išsiliejo dėl techninių priežasčių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą