Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Skaitytojas: Baltojo tilto žaidimų aikštelės tampa nesaugios dėl įžūlių automobilių vairuotojų

Baltasis tiltas - tai daugumos pamėgta laisvalaikio praleidimo erdvė. Čia galima ir pailsėti, ir pasportuoti, ir ateiti su vaikais į vaikų žaidimo aikštelę. Pastaroji visgi tampa nesaugia dėl gyventojų įžūlumo – jie naudojasi galimybe įvažiuoti automobiliu į teritoriją šalia žaidimo aikštelės ir netgi ten prisiparkuoja.
Automobilis Baltojo tilto aikštelėje
Automobilis Baltojo tilto aikštelėje / MadeinVilnius nuotr.

„Vilniuje yra didžiulė probleminė vieta gyventojų saugumo klausimu prie Baltojo tilto įsikūrusių kavinių. Ten visur yra vaikų žaidimų ir pėsčiųjų zona. Bet, po ją kas dieną važinėja daugybė automobilių, atvažiuodami šaligatviu lipa pėstiesiems ant kulnų, pypsina, kad pasitrauktų ir laisvai atvažiavę parkuojasi prie pat vaikų žaidimo aikštelės, nuo kurios nėra jokio bortelio ar atitvaro”, – rašoma skaitytojo atsiųstame laiške.

Į šią vietą gali įvažiuoti ir neilgam sustoti aptarnaujantis transportas. Kitiems eismo dalyviams judėjimas šia gatve draudžiamas, todėl bet koks taisyklių nepaisymas yra laikomas kelių eismo taisyklių pažeidimu.

„Iš Upės gatvės įvažiuojant į Tolerancijos gatvę yra įrengti ženklai „Zona, kurioje draudžiama stovėti“, „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“ ir „Gyvenamoji zona“. Taigi minimoje aikštelėje gali sustoti tik aptarnaujantysis transportas ir ne ilgesniam laikui, nei reikalinga pakrauti ar iškrauti krovinius, įlaipinti ar išlaipinti keleivius. Atvažiuoti iki aikštelės aptarnaujantysis transportas gali ne didesniu nei 20 km/h greičiu, teikiant pirmenybę pėstiesiems”, – portalui paaiškino Vilniaus miesto savivaldybės Ryšių su žiniasklaida specialistas Gabrielius Grubinskas.

Tiesa, savivaldybė paskutinį kartą nusiskundimų iš gyventojų gavo pernai pavasarį. Tada buvo vykdomi patikrinimai, kurių metu pareigūnai fiksavo taisyklių pažeidimus. Palaipsniui gyventojai nustojo važiuoti Tolerancijos gatve ir pažeidimai liovėsi.

Visgi savivaldybė patikino, kad gavusi informaciją apie naujus pažeidimus, ir vėl vykdys patikrinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius