Kaip informavo Klaipėdos savivaldybė, eismas bus uždarytas ketvirtadienį nuo 16 valandos ir bus atidarytas penktadienį 7 valandą.
Tai būtina padaryti baigiant rekonstruoti 1,2 kilometro Šilutės plento atkarpą – uždarytame ruože bus klojamas viršutinis asfalto dangos sluoksnis.
Anot savivaldybės, tai paskutinis etapas užbaigiant šį Šilutės plento atkarpos remontą.
