2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vilniaus valdžia senamiesčio gatvėse atsisako kilpinį eismą reguliuojančių stulpelių: kaip kontroliuos?

Vilniaus miesto savivaldybė visgi atsisakė kilpinį eismą reguliuojančių stulpelių Senamiestyje. Jų vietoje neatsiras jokie kiti sprendiniai, o eismas bus reguliuojamas kitais būdais.
Kilpinis eismas Vilniuje
Kilpinis eismas Vilniuje / Sauliaus Žiūros nuotr.

Daugiau naujienų apie automobilius ir motociklus - rubrikoje GAZAS.LT

„Kilpinį eismą formavę stulpeliai nebus grąžinti. Senamiestyje galiojančios eismo tvarkos kontrolė bus vykdoma kitomis priemonėmis“, – anksčiau pakomentavo savivaldybės atstovai.

Kaip vėliau patikslino miesto valdžia, Senamiesčio gatvėse bus vykdoma įprasta kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolė. Tokia, kaip ir kitose miesto gatvėse.

„Vėliau pradės veikti ir kilpinio eismo kontrolės sistema vaizdo kameromis”, – sako Gabrielius Grubinskas, Vilniaus miesto savivaldybės Ryšių su žiniasklaida atstovas.

Pirmos tokios kameros anksčiau atsirado Totorių gatvėje. Šią sistemą turėtų sudaryti 20 vaizdo stebėjimo kamerų, kurios ne tik padės nustatyti kilpinio eismo nepaisančius vairuotojus, bet ir automatiškai tikrins automobilių techninės apžiūros bei privalomojo draudimo galiojimą.

Anot Vilniaus miesto savivaldybės, prieš dvejus metus įvestas kilpinis eismas parodė teigiamus rezultatus. Keliaujančiųjų tranzitu sumažėjo kone triskart. Visgi ne visi vairuotojai laikosi įvestų taisyklių. Būtent todėl savivaldybė ryžosi įrengti vaizdo stebėjimo kameras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką