2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Air Baltic“ sulaukė antrojo naujo „Bombardier CS300“

Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė „Air Baltic“ pranešė sulaukusi antro naujo „Bombardier CS300“ lėktuvo, kuris 6,6 tūkst. kilometrų atstumą iš Monrealio į Rygą be nusileidimo įveikė per kiek daugiau negu 7 valandas.
Pirmojo skrydžio su „Bombardier CS300“ akimirkos
Pirmojo skrydžio su „Bombardier CS300“ akimirkos
Temos: 2 airBaltic Latvija

Pirmąjį iš 20-ies užsakytų naujų 145-ių vietų „Bombardier CS300“ Latvijos oro vežėja gavo pernai lapkritį. Šių metų pabaigoje bendrovės žinioje turėtų jau būti aštuoni tokie lėktuvai.

Gruodį „Air Baltic“ pranešė ketinanti per artimiausius trejus metus parduoti visus turimus „Boeing 737“ oro lainerius, o nuo 2020-ųjų naudotis tik „Bombardier“ oro laineriais. Dabar naudojama 13 „Boeing 737“ lėktuvų, iš jų devyni yra nuosavi, keturi – lizinguojami.

Pasak bendrovės vadovo Martino Gausso, strateginį investuotoją „Air Baltic“ planuojama rasti iki 2017 metų pabaigos.

Tikimasi, jog juo taps didelis oro vežėjas arba lėktuvų gamintojas. Kaip vienas pretendentų įvardijamas Kanados „Bombardier“.

„Air Baltic“ planuoja per artimiausius penkerius metus įdarbinti apie tūkstantį naujų darbuotojų, lėktuvų parką iki 2021 metų padidinti iki 34-ių orlaivių, o per metus pervežamų keleivių skaičių – trečdaliu iki 4 mln. žmonių.

Latvijos oro bendrovė 2015-ųjų vasarą pristatė naują verslo planą „Horizon 2021“, kuris numato gerokai pagerinti oro susisiekimą Baltijos regione.

„Air Baltic“ iš Rygos skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „Air Baltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką