2026-07-29 10:36

„Airbus“ išbandė 24 valandas skridusį lėktuvą

Specialiai modifikuotas „Airbus A350“ lėktuvas antradienį nusileido Prancūzijoje po rekordinio 24 valandų trukmės bandomojo skrydžio iš Australijos. Šis lėktuvas kitąmet taps Australijos aviakompanijos „Qantas“ orlaivių parko dalimi.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
IMAGO/?Manuel Blondeau/AOP.Press / IMAGO/AOP.Press
IMAGO/?Manuel Blondeau/AOP.Press / IMAGO/AOP.Press

Šio lėktuvo 23 076 kilometrų kelionė per tris žemynus ir du vandenynus, per du saulėlydžius ir du saulėtekius, buvo vienas iš labiausiai stebėtų skrydžių, rodomų lėktuvų judėjimo stebėjimo svetainėje „Flightradar24“.

Tai taip pat buvo lemiamas žingsnis prieš Australijos aviakompanijai „Qantas“ ateinančių metų balandį gaunant pirmąjį „A350-1000ULR“ lėktuvą, po kurio bus pristatyti dar 11 tokių lėktuvų, skirtų tiesioginiams nepertraukiamiems skrydžiams tarp Australijos ir Jungtinių Valstijų bei Europos miestų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą