Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 19:04

Atidarytas kelias į Rusnės estakadą, bet jei vairuotojai elgsis negražiai – uždarys

Rusniškiai ant estakados
Rusnės salos nuotr. / Rusniškiai ant estakados

Ketvirtadienį ant estakados susirinkę rusniškiai traukė Tautinę giesmę ir, kaip patys sako, braukė džiaugsmo ašaras. Kelias į estakadą pagaliau atidarytas. Tiesa, tik dalis jo asfaltuota, o kada bus baigta galutinai – neaišku.

„Vakar kelininkai ant kelio užpylė paskutinę skaldos sluoksnį ir leido važiuoti automobiliais dar neasfaltuotu keliu“, – džiaugiasi rusniškiai.

Premjero gegužę atidaryta estakada kurį laiką buvo uždaryta, nes kelias į ją nebuvo sutvarkytas, o baigti asfaltuoti nespėta iki šiol. Todėl buvo draudžiamas eismas, o rusniškiams tekdavo kratytis duobėtu aplinkkeliu.

Ketvirtadienį kelininkai pagaliau atidarė rekonstruojamą kelią iš Šilutės į Rusnę. Tiesa, eismas čia bus reguliuojamas greitį ribojančiais ženklais. Tiesa, čia dar vyksta kelio sutvirtinimo darbai, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD).

Kelininkai įspėjo – kelias į Rusnę gali būti vėl uždarytas, jei vairuotojai elgsis chuliganiškai ir trukdys dirbti kelio tiesėjams.

„Darbai toliau vyksta, kelias rekonstruojamas. Tačiau Komisija leido naudotis keliu“, – 15min sakė bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininkas Saulius Bukantas. Kol kas tiesėjai dabar pluša ties dviračių ir pėsčiųjų taku, o kada vėl pradės asfaltuoti kelią, S.Bukantas sakė nežinantis.

Komentarai: 8

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką