Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė planuoja statyti dar du angarus ir lėktuvų dažymo centrą

„Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė planuoja statyti dar du angarus ir lėktuvų dažymo centrą
„Avia Solutions Group“ nuotr. / „Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė planuoja statyti dar du angarus ir lėktuvų dažymo centrą
Šaltinis: 15min
0
A A

Aviacijos paslaugas teikianti tarptautinė įmonių grupė „Avia Solutions Group“ per savo dukterines įmones, užsiimančias komercinių, verslo lėktuvų ir malūnsparnių aptarnavimu, eksploatuoja daugiau nei 30 tūkst. kvadratinių metrų plotą užimančius angarus ir techninės paskirties patalpas įvairiose pasaulio šalyse. Kompanijos planuose – tolesnė plėtra. Jau artimiausiu metu įmonė ketina statyti dar beveik 15 tūkst. kv.m. dydžio angarines patalpas ir papildomai išsinuomoti apie 5 tūkst. kv. m. ploto orlaivių remontui ir administracinėms reikmėms skirtų patalpų, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

„Avia Solutions Group“ planuoja kelis kartus padidinti atliekamų sunkiojo techninio aptarnavimo darbų kiekį, įžengti į naujas rinkas.

Didėjančių srautų aptarnavimui – nauji angarai ir darbo vietos

Didžiausią ir moderniausią orlaivių techninės priežiūros centrą Lietuvoje „FL Technics“ atidarė šių metų pradžioje. Įmonė dabar bendradarbiauja su didžiausiomis Rusijos ir NVS šalių, vidutinio dydžio Europos aviakompanijomis. Taip pat šiuo metu dalyvaujama Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Turkijos didžiausių vežėjų uždaruose konkursuose. Su jais artimiausiu metu tikimasi pasirašyti ilgalaikius kontraktus. Kadangi nenutrūkstamas naujų klientų aptarnavimas reikalauja papildomų žmogiškųjų išteklių, įmonė taip pat iš anksto ruošia ir sertifikuotus darbuotojus.

„Avia Solutions Group“ nuotr./Žilvinas Lapinskas
„Avia Solutions Group“ nuotr./Žilvinas Lapinskas

„Po techninės priežiūros centro Kaune atidarymo, kompanijos „FL Technics“ paslaugų eksportas sudaro 100 proc. Kadangi iki metų pabaigos angaras bus pilnai užpildytas, įmonės valdyboje yra svarstoma apie dar vieno angaro Kaune atidarymo perspektyvas. Artimiausiuose planuose – ir lėktuvų dažymui skirtų patalpų statyba. Jos leistų Kaune perdažyti ir paruošti naujiems savininkams dalį šiuo metu Airijos lizingo kompanijoms priklausančių orlaivių,“ – teigė Žilvinas Lapinskas, „FL Technics“ generalinis direktorius.

Pasak jo, bendrovė jau yra sulaukusi kvietimų steigti orlaivių aptarnavimo centrus Malaizijos, Rusijos, Baltarusijos ir Kinijos laisvosiose ekonominėse zonose.

„Tačiau kurti kelias bazes nėra tikslinga. Todėl, jeigu pavyks suderinti valstybinių įstaigų darbą, mokslo įstaigų integraciją į mūsų verslo procesus ir gauti tokias sąlygas, kurios yra suteikiamos užsienio verslininkams, steigiantiems Lietuvoje paslaugų centrus, Lietuva mums visada liks prioritetinė vieta tolimesnei plėtrai“, – sakė jis.

Žvalgosi į Azijos rinkas

„FL Technics“ yra didžiausia orlaivių techninės priežiūros paslaugas teikianti organizacija Rytų Europoje. Artimiausiu metu kompanija planuoja plėstis ir į Azijos rinkas. Žemyne, be jau egzistuojančios atstovybės Kvala Lumpūre, numatoma išsinuomoti angarą ir įsteigti dar vieną įmonės atstovybę.

„Avia Solutions Group“ nuotr./„Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė planuoja statyti dar du angarus ir lėktuvų dažymo centrą
„Avia Solutions Group“ nuotr./„Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė planuoja statyti dar du angarus ir lėktuvų dažymo centrą

„Šiuo metu įmonėje atidžiai analizuojamos plėtros galimybės, atsiveriančios tokiose perspektyviose besivystančiose šalyse kaip Indonezija, Brunėjus ir Malaizija. Esame įsitikinę, kad dėka mūsų patirties, sėkmingai diegiamos LEAN filosofijos pagalba pakelto efektyvumo ir finansiškai patrauklių pasiūlymų galėsime sėkmingai konkuruoti su vietiniais paslaugų tiekėjais,“ – perspektyvomis dalinosi FL Technics generalinis direktorius.
 
Šiuo metu, sparčiai augant paklausai kelionėms oru, orlaivių techninio aptarnavimo ir remonto sektorius yra vienas didžiausių ir perspektyviausių aviacijos industrijoje. Prognozuojama, kad 2014 metais jo bendra vertė pasieks beveik 60 milijardų JAV dolerių, o per artimiausius dešimt metų viršys 86 milijardus. Rytų Europoje ši rinka vystosi bene sparčiausiai: paskutiniais duomenimis, iki 2014 metų jos bendra vertė turėtų išaugti nuo 2,8 milijardų iki 5 milijardų JAV dolerių.

informacija
AVIA SOLUTIONS GROUP, AB
Vadovas: Linas Dovydėnas Darbuotojų sk.: 70 2015m . Pajamos: 3 - 5 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką