Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Bankrutuoja Ukrainos avialinijos „Aerosvit“

Didžiausia Ukrainos oro bendrove save vadinusi „Aerosvit“ bankrutuoja. Įmonė dėl bankroto bylos iškėlimo kreipėsi į vieną iš Kijevo apskrities teismų, praneša avianews.com. Ši bendrovė skraidino keleivius ir iš Kijevo į Vilnių bei atgal.
Lėktuvas
Lėktuvas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Teismo skelbiamais duomenimis, 2012 metų gruodžio 27 dieną „Aerosvit“ buvo skolinga per 4 mlrd. Ukrainos grivinų, o jos aktyvų vertė siekė vos 1,46 mlrd. grivinų.

Jau paskirtas bendrovės bankroto administratorius. Parengiamasis teismo posėdis numatytas sausio 23 dieną.

Bendrovė „Aerosvit“ jau anksčiau pradėjo perdavinėti savo skrydžius Tarptautinėms Ukrainos avialinijoms. Pastarosios jau parėmė maršrutus iš Kijevo į Prahą, Varšuvą, Atėnus, Jerevaną, Baku ir keletą kitų.

Avianews.com duomenimis, artimiausiu metu Tarptautinėms Ukrainos avialinijoms bus perduoti ir lėktuvai „Boeing 737“. Pabrėžiama, kad skrydžiai perduodami be konkurso, kurį turėjo skelbti Valstybinė aviacijos tarnyba, todėl pakovoti dėl šių krypčių neteko galimybių kitos oro bendrovės, skraidančios į Ukrainą.

„Aerosvit“ skraidino keleivius ir iš Kijevo į Vilnių bei atgal. 15min.lt rašė, kaip gruodžio pradžioje lietuviai buvo įstrigę Kijevo oro uoste ir negalėjo nei grįžti į Vilnių, nei skristi kitomis kryptimis iš Kijevo. Labiausiai lietuviai tuomet piktinosi, kad jiems neteikiama jokios informacijos, nors buvo įtariama, jog skrydžiai stringa dėl finansinių bendrovės „Aerosvit“ problemų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius