Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Būsimas „Vilniaus veža“ konkursas ir vilioja, ir atgraso

Potencialūs dalyviai ruošiasi dalyvauti būsimame sostinės savivaldybės taksi įmonės„Vilnius veža“taksi automobilių konkurse, tačiau teigia laukiantys aiškesnių sąlygų, rašo „Verslo žinios“.
„Vilnius veža“ taksi automobiliai
„Vilnius veža“ taksi automobiliai / „Inchcape“ nuotr.

„Konkurse planuojame dalyvauti ir tikimės, kad atitiksime sąlygas. Kaip ir praėjusiame konkurse, mes pateiksime geriausią pasiūlymą – be abejo, racionalų ir maksimaliai konkurencingą“, – sakė bendrovės „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė Miglė Makauskaitė.

Bendrovės „Patikimi automobiliai“ Vismantas Baršys direktorius,svarsto, kad pagal „Vilniaus veža“paskelbta techninių specifikacijų projektą tai iš esmės būtų konkursas finansinėms institucijoms.

„Pamatę sutarties sąlygas vertintume galimybes, bet praktiškai esame praradę pasitikėjimą tokiu galimu partneriu ir klausimas, ar siūlytume, jei per beveik metus nesugebama organizuoti normalaus konkurso“, – sakė V.Baršys

BNS primena, jog „Vilnius veža“ praėjusį penktadienį paskelbė būsimo konkurso techninių specifikacijų projektą. Jame teigiama, jog automobilius įmonė ketina įsigyti išsimokėdama per trejus metus. „Vilnius veža“ siekia įsigyti iki 100 penkiaviečių automobilių, iš jų ne daugiau 35 – su galimybe vietų skaičių padidinti iki 7.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius