15min be reklamos

Ekspeditoriai: „Lietuvos geležinkeliams“ bus keblu atsisakyti vežti trąšas, nepaisant Vyriausybės sprendimo

Vyriausybei nusprendus nuo vasario nutraukti „Lietuvos geležinkelių“ sutartį su „Belaruskalij“, trąšų tranzitui per Lietuvą išlieka kiti keliai. Ekspeditoriai teigia, kad esant dabartiniam reguliavimui „Lietuvos geležinkeliams“ būtų keblu atsisakyti vežti bendrovės klientų užsakytus krovinius, net jei tai būtų tos pačios baltarusiškos kalio trąšos.
Muitinės pareigūnas eina šalia „Belaruskalij“ vagono su trąšų kroviniu Stasylų (Šalčininkų r.) geležinkelio stotyje  Tik prenumeratoriams
Geležinkelis / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Nuo vasario 1 dienos dėl nacionalinio saugumo motyvų nutraukiama „Lietuvos geležinkelių“ ir Baltarusijos kalio trąšų gamintojos „Belaruskalij“ sutartis – tik vienas iš žingsnių nutraukiant trąšų vežimą. Taip praėjusią savaitę teigė Seime į žurnalistų klausimus atsakinėjęs susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Sutartis su „Lietuvos geležinkeliais“ turinčios ekspedijavimo įmonės pačios galėtų užsakyti trąšų vežimą, o įrankių tam užkardyti beveik nėra, teigia15min pašnekovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką